Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A mostani fiatalok miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani fiatalok miért ilyen csúnyák?

Figyelt kérdés
Még csak 21 éves vagyok, de így visszanézve pár régi filmet és videót, a 2000es években sokkal természetesebb, férfiasabb, emberibb, kedvesebb, helyesebb srácok voltak.

2020. jan. 23. 21:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Orulok, hogy egyetertesz velem kerdezo, akkor nem vagyok ezzel egyedul.😅

Aki a katonasagot irta annak meg annyit, hogy en ritka igazsagtalannak tartom azt, hogy valaki akarata ellenere kockaztassa az eletet amit kapott. Minden haboru ket ellentetes velemenybol szarmazik, de sose annak a ket felnek az eletebe kerul hanem a sok embernek akit elhurcoltak a csaladjatol, hogy kuzdjon ahelyett aki szitotta az egesz vitat. Vannak onkentes katonak akiknek ez tetszik, de ne kelljen mar visszaallitani a sorkatonasagot, nem attol lesz csak ferfias valaki. Es foleg ne egy magyar kuzdjon Afganisztanban akinek koze sincs ahhoz az orszaghoz. Engem is erdekelne ha oda kerulnel mit csinalnal, mert igy idevagva konnyu dobalozni ezzel, mikor egyatalan nem szabad ezt felvallrol venni. En elmondom, valoszinuleg ossze vissza pisilne magat mindenki!

2020. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

A gondolkodásodból látszik, hogy még szerintem 20-nál nem vagy több. A szépség relatív és ha te egyfolytában a külsőre mész mindenhol, akkor sohasem fogod megtalálni azt ami az emberek belsejében van. Nekem tavaly volt egy vakrandim egy külföldi sráccal, aki egyébként tök aranyos volt élőben, tökre jól nézett ki, egyébként meg instagramon sem a legjobban néz ki, amint hallottam az egyik meleg ismerősömtől. Az internetes ismerkedés picit más és ha élőben látod ugyanazt a személyt, teljesen megváltozhat a véleményed. 22 vagyok, de álmomba se mernék csak a külsőre koncentrálni, mert akkor értelmét vesztené a párkeresés számomra.


22/f

2020. jan. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
Én pl. életem meghatározóbb részét a 20. században töltöttem. Ha te láttad volna azt az ocsmány, kocsmaszagú büdös disznó nemzedéket, ami arra volt büszke, hogy a kátrányba forgatott fagyökér jobban mutat nála, akkor elgondolkodnál magadon. Inkább vágytál volna egy nőre, mint akármelyik fószerhez hozzá kelljen érned, azt elárulom, homoszexualitás ide meg oda, nem számít. Én bizony nem bánom, hogy a férfiak "állati mivoltjából" történtek lépések a finomításuk (mondhatni feminizálásuk) irányába.
2020. jan. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki a katonaságot kívánja vissza, annak uzenném, hogy két évet voltam katona, egy nagy vidéki laktanyában. És bizony szigor ide, szigor oda, de nagyon sok meleg és biszex tiszt, tiszthelyettes és sorkatona volt. Az én tizedesem is biszex volt, egy szakaszparancsnok pedig annak adott hamarabb eltávozást, aki lecummantotta, ez nyílt titok volt.

De a mai hadseregben is bőven vannak, van egy szerződéses a bővebb családban, 29 éves, elmondta, hogy kigyúrt, marcona legények estére kislánnyá változnak és várják a napi "betevőt ".....Ennyit az egyenruháról, ne hidd, hogy egyenruhások között nincs, jóval könnyebben előjön a hajlam, zárt közösségben főleg.

2020. jan. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

12. Válaszolónak!


Ez azért nem így van ahogyan leírtad!

Nyilvánvaló, hogy nem egy alpkiképzésen éppen,hogy átesett 19/20 éves fiút küldenének háborúba jelen helyzetben! De az hülyeség amit állítasz, hogy nem nevelne beléjük férfiasságot! Azzal, hogy mindenki összeszarná magát szintén nem tudok, mivel a saját szememmel láttam,hogy nem! Viszont én mindig ezt mondom,hogy minden ember más! Ha te mondjuk félsz valamitől akkor te azt veszed alapul mivel számodra elképzelhetetlen az ellenkezője! Én azt mondom, hogy félek az emberek közelségétől, meg a szeretettől akkor ez nemed elképzelhetetlen, de ettől még valós!

Az a katona aki azt mondja ilyen helyzetben, hogy nem fél az vagy hazudik vagy bolond! És igen vannak bolondok amit nem szűr ki esz orvosi alkalmassági! Szóval látatlanba lehet emberekről véleményt alkotni,de én még látva is csak ismeretség után teszem! Ha engem meglátnál azt gondolnád egy teljesen normális rendes ember vagyok, de kis idő alatt rájönnél, hogy egy nemnormális vagyok aki szarik mimden ember érzésére és csak az érdekli,hogy meglegyen a napi adrenalin adagja!

Szóval összegezve szerintem jót tenne a mai fiatalságnak a sorkatonaság, de ha így nem tetszik nevezzük egy kis nevelőtábornak, de természetesen az életét az tegye kockára aki saját akaratából csinálja!

2020. jan. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

# 15


Figyelj lacikám, 58 éves vagy, nő évek óta nem látott, a ház meg ganés.

Emeld fel a hátsód, és tedd rendbe az életed, ne a neten oszd az észt.

2020. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a mai divatirányzatok nekem sem jönnek be. De az, hogy mi természetes, mi férfias azt mindig az adott kor határozza meg. X év múlva a mai stílusra fogják azt mondani, hogy de jó volt, bezzeg a mostani fiatalok.
2020. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

15, te nem vagy esetleg pszichopata?

Szerintem nekem szantad, a 11esnek, hat figyelj baratom szerintem nem csak en felnek, ha vadaszgepekbol lovoldoznenek ram es granatok robbannanak fel mellettem.😅 ha neked ez jelenti az adrenalin adagot akkor menj csak, jó szórakozást. Te erolteted itt ra mindenkire hogy a sorkatonasag jo dolog. Szerinted a pink kabatos lenyalt haju 40 kilos pasi mit kezdene ott? Elkezdene liveolni az instajan

2020. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez túlzás.Vannak nagyon helyes és vannak kevésbé.Nem lehet

mindenki adonisz.Nem kellene általánosítani.A modorukon

van mit javítani,de azt se mindnek.

2020. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!