Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mihez kezdjek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van 1 Heteró srác, nagyon bejön nekem mióta először megláttam. Pár hónapja tudja, hogy meleg vagyok, de ennek ellenére egyre többször bulizunk eggyütt. Holnapra meghívott magához, nagyon szeretném, ha megdugna annyira kívánom. Próbáljak közelíteni, vagy várjam ki hátha ő kezdeményez?
2020. jan. 24. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Hát te ne kezdeményezz.
2020. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed hogy hetero?

Szokott csajozni, vagy csak mondja?

Mert ha tényleg az, akkor ne rontsd el ezzel a barátságotok.

2020. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Heteroként mondom, hogy ha egy meleg barátom kezdeményezne nálam azon tuti nagyon kiakadnék.


Azt tudathatod vele, hogy bejön neked ha még nem tudja de azt is csak óvatosan, mert mi van ha neki ez tényleg csak barátság.

2020. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van pozitív lehetőség számodra... Főleg, hogy meghívott magához... Ennek ellenére ne te legyél a kezdeményező...
2020. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezért nem lehet egy normális barátot sem összeszedni rómeón.

A melegek tényleg a szexben kifutnak?

2020. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se kezdeményezz nála, fontosabb a barátságotok. Ha tényleg 100% heteró, akkor nem fog jól reagálni az tuti. Ha véletlenül mégsem teljesen heteró, akkor ő majd ad neked jeleket, hisz tudja hogy meleg vagy. Remélem visszajössz még, hogy leírd mi lett végül.
2020. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!