Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk van köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk van köztetek különösen rend és tisztaság szerető?

Figyelt kérdés
Aki szeret takarítani, akár mindennap.

2020. jan. 26. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát rendmániás nem vagyok de nem szeretem a denájt!
2020. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1 es vagyok.takaritofétisem nincs.
2020. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam semmilyen fetisre.
2020. jan. 26. 20:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendmàniás nem vagyok, de a tisztaságot szeretem.
2020. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő igaz rám, de nem takarítok minden nap, mert úgy élek, hogy erre nincs szükség. :D
2020. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Nálam alapvető szükséglet az, hogy rend és tisztaság legyen körülöttem, másképpen borzalmas diszkomfortérzetem van.

Ha minden nap azért nem is, de egy héten egyszer alaposan kitakarítok, utána pedig igyekszem nagyon ügyelni a rendre, hogy ne az legyen, hogy két nap múlva már megint tiszta szösz a padló például.

Megmondom őszintén, ez is megnehezíti a társkeresést, mert nagyon sok férfi, legyünk őszinték, igénytelenek ezen a téren (tisztelet a kivételnek). Én pedig nem tudnék ezen a téren alkalmazkodni valakihez, nekem ez nagyon fontos tényező, és volt már olyan randim, ahol amikor ezt közöltem, fura reakciót kaptam, megkérdezte az illető, hogy 'akkor rendmániás vagy?'


Szívem szerint azt válaszoltam volna, hogy nem bmeg, nem vagyok az, csak adok magamra és a környezetemre, és elszomorító, ha te napokig tudsz retekben lenni.

Egyébként sokkoló, hogy lassan a mindennapos tisztálkodás is óriási ritkaság.

Nem akarok ítélkező lenni, ezeknek az embereknek a számára meg az én felfogásom lenne agyf.sz.

Hát, ez van.

2020. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5# és 6# nagyon egyezik a véleményünk! 😊
2020. jan. 26. 22:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Van a tisztaságmániának és a rendmániának is egy beteges szintje, ami pszichés betegségre utal. Olvassatok utána. Aki rendmániást keres mérlegelje milyen korlátokkal járhat. A rend jó, és az is ha valaki szokott takarítani, de esetenként van olyan, akinek az egész napja majdnem takarításból áll és dührohamot képes kapni, ha valami nem úgy van mint a szerinte tökéletes.


Megérne egy külön kérdést, hogy aki rend és tisztaságmániás miért tart a házban kutyát, mert az ugye komoly kosszal járhat. Úgy össz vissz nem értem azokat, akik házban kutyát, vagy macskát tartanak. Nekem pl ez egy kizáró ok az ismerkedésben.

2020. jan. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Béla211 ***** válasza:
100%

Én nem tudom heti egy takarítás az elég kevésnek tűnik nekem.

Mi kétnaponta felszoktunk söpörni megmosni meg letörölgetni. Jó igaz hogy sűrűn főzünk.A Konyha részt naponta át szoktuk söpörni. Meg most már van két cica akik napközben azért elég sokat vannak bent.De kint alszanak. Azt hogy állandóan bent legyenek azt nem bírnám. Főleg az alom miatt. Van amit szeretek a takarításban és van ,hogy kikapcsol és jó utána vissza nézni mikor végeztél.

Meg szeretek úgy haza jönni ,hogy nem a koszfogad.

Mondjuk a mosogatást azt utálom de ,hogy van már mosogatógépünk így már elviselhető:D

2020. jan. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden napra jut, egy Kiss tennivaló.

Van aki nem így él?

Kért, autó, lakás, mosás, kaja.

Ezt egy napon nem lehet mind karban tartani ahoz kevés 24óra.

2020. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!