Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért olyan nehéz az önelfogad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz az önelfogadási folyamat a melegeknél?

Figyelt kérdés
Miért lesznek sokan szorongó, depressziós lelkű boldogtalan emberek?
2020. jan. 31. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 körül voltam mire elfogadtam
2020. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A környezet és a társadalmi beidegződések miatt, ami egyfajta betegségtudatot alakít ki.
2020. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ég világon senki és semmi nem segíti a helyzeted megoldását. Egyedül vagy a világ ellen és nem beszélhetsz róla senkinek mert bármit teszel azzal azt kockáztatod, hogy kiderül.
2020. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már 14 évesen rájöttem a dologra, és rögtön elfogadtam magam, most 18 vagyok és tudja kb mindenki rólam a dolgot de senkit se zavar. szóval szerintem sokat függ a környezettől is a dolog
2020. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En ilyen 11 eves koromban jottem ra h nallam valami nincs rendben, nem volt vele bajom. De 13 eves koromban tudatosult bennem, hogy meleg vagyok, nem is volt bajom vele, szuleim es par barat tudja azota.
2020. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Én már tizenévesen is tudtam, mi a helyzet, ha egyedül maradtam otthon mindig felvettem anyum szexis fehérneműit,:)

Aztán 16 voltam mikor előszor megdugott egy srác osztálykiránduláson, nagyon élveztem, és azóta is minden pillanatát szeretem a meleg lètnek.

2020. febr. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl azért mert valakik szerint választható pedig mem az.
2020. febr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!