Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen romantikus randid volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen romantikus randid volt legutóbb?

Figyelt kérdés

Hogy és hol történt? Mi volt a program? Hol ismerkedtetek meg? Lett belőle folytatás? Korotok?

(NEM SZEXRANDIKRA GONDOLOK, hanem klasszikus romantikus randikra)



2020. febr. 1. 17:21
 1/10 DominikX ***** válasza:
100%

Van olyan? 😁 engem meg sose hívtak romantikus randira, bár lehet velem van a baj.

22/F

2020. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

hát az elmúlt évben volt vagy 40 randim de egyik sem volt romantikus ...

nem igazán lehet manapság normális ütemben ismerkedni h ki alakuljon egy vonzalom és romantikus lehessen egy későbbi randevú... manapság rapid módon futószalagon ismerkednek az emberek ...


a legromantikusabb randim 15 éve volt az akkori párommal :)

2020. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is szeretnék már valami romantikus randit összehozni.Attol mert manapság a "rapid"randira van igény azért én nem állok be a sorba.inkább várok.
2020. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Novemberben volt egy jól és romantikusnak induló randi.Jól indult,de mivel a srác teljesen ellentéte volt annak, akinek a megelőző levelezés során megismertem, ledöbbentett némelyik megnyilvánulása, így rövid úton elköszöntem tőle. Amit nagyon nem jól viselt, megszokhatta, hogy eddig mindig ő mondhatott "nem" -et.


Azóta nem volt randim, mert óvatos vagyok és ma egyébként sem "menő" élőben találkozni....

2020. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Nekem csak romantikus randim volt, nagyon sok, szoval tudok boven meselni

18/f

2020. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 StevenUp ***** válasza:
0%

Nem lehet romantikus randit szervezni mert a nők egy része nem igényli, másik része nem érdemli harmadik része nem értené a negyedik része meg boldog párkapcsolatban él :D

Igény lenne rá, csak partner nincs megfelelő (vagy én futok bele mindig a "jóba")

2020. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Nekem egyszer volt, igaz már 3 éve.

Kávézás, aztán séta, elmentünk egy parkba ott fagyiztunk :) este pedig kocsival vitt haza...Nem tűnik nagy számnak, de a férfi kisugárzása is rengeteget számít, hogy romantikus legyen. Volt folytatása, de hamar vége lett sajnos. Ekkor éreztem az először, hogy első randin is képes lettem volna az ágyába bújni (de nem tettem meg és ő is volt annyira úriember, hogy nem próbálkozott be. Az már más kérdés, hogy később megesett a dolog.)

2020. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Béla211 ***** válasza:
100%

Volt a szabadság téren néztük meg a plakát kiállítást. Utána felmentunk hozzá valamit étunk gyertya fénynél. És utána haza vitt kocsival. Meg egy pár hétig randizgatunk de utána nem akart többet. De azért még egy jó darabig jobban voltunk. Még nála is laktam egy hónapot. Amúgy csokon kívül még kis tapin és együtt alvason túl semmi nem volt.


A másik jó volt Vácon a Duna parton seta a rózsa kertben séta beszélgetés. Más nem történt.


Margit szigeten séta naplemente nezes miközben fagyizunk. Igazából nem jöttünk bae egy másnak de jó délután volt. És aevekig tartottuk a kapcsolatot amíg kinem költözött külföldre.


Mikor találkoztunk először. Igazából nem randinak indult elkisertem zuhany kabinet nézni. De azért sütöttem neki sütit reménykedtem valami folytatásban neten már beszéltem vele 2 éve. Etu ebédre valami gyors kaját. Azt olyan jól elvoltunk hogy elmentunk a janoshegyre sétálni. A béka tónál meg akkor csókolni ott nem hagytam neki majd lestem emiatt a padrol. Utána haza akart vinni de a kocsiban mondtam neki, hogy még szeretnék vele találkozni.

Akor Budakeszin meg a vadaspark környékén elmentunk sétálni. Ott megfogta a kezét és úgy sétáltunk amíg nem voltak emberek a környéken.


Meg ettük a süteményeket egy erdei padnal utána meg sétáltunk és kézen fogott magához húzott és még csókolt. Utána vissza sétáltunk a kocsihoz és haza vitt. Ez több mint 10 éve azóta együtt vagyunk.

2020. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Romantikus randi, soha!

Nekem mindig akkor kezdek el kedveskedni, meglepni mikor már "kapcsolatban" voltunk. Onnantól lépett életbe Walt Dizni.

2020. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Első levelében nem a @-ról küldött fotót és beszélgettünk is egy kicsit előtte mielőtt megd*gott.

Ez ma már romantikusnak számít. Nem első levél @ fotó, másodikban mikor? hol?

2020. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!