Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Más is szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Más is szokott közületek ilyen meleg romantikus történeteket, könyveket olvasni, vagy yaoit nézni?

Figyelt kérdés
Sok lány ugye nagyon szereti ezeket, és meleg fiú létemre én is imádom. Nem is nagyon értem, hogy miért csak olyan kevés meleg srác olvas, vagy néz ilyeneket.

2019. jún. 20. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2019. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Yaoit nézni nem, de romantikus, meleg történeteket szeretek olvasni.
2019. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Yaoik nekem sem jönnek be, de romantikus meleg történeteket én is szoktam olvasni. Wattpad az tele van velük :)
2019. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Én szeretem a meleg rövidfilmeket. Olvasni nem igazán szoktam meleg történeteket, de igazából nem tudom miért, lehet majd keresek valamit. A yaoi viszont egyáltalán nem mozgat meg.
2019. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Én inkább átélném :D
2019. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Meleg romantikus filmeket szeretek nézni.

A gay.hu tele van ilyen filmekkel.

2019. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Ritkán, de szoktam.
2019. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért? Mert a yaoi legnagyobb részt nagyon nem reális, nem lehet azonosulni a szereplőkkel.
2019. jún. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!