Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a pénisz makkján van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pénisz makkján van egy kis seb, orális kielégítésnél terjedhet a HIV vírus?

Figyelt kérdés

Volt egy orális aktusom egy férfivel akit nem ismertem, és a péniszemen egy kis harapáshoz hasonló seb keletkezett. Félek, mivel nem ismerem az illeto elozo életét és aggódom, hogy talán HIV pozitiv volt és így átadta. Van erre esély?

Komoly válaszokat kérnék.



2020. febr. 9. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez valószínűleg nem a Hiv jele, hanem annak, hogy fogazott. (A barátom makkján is volt seb, ilyen véraláfutás szerű, miután véletlenül fogaztam.)

A Hivnek nem ez a tünete, de persze attól még elkaphattad. Ha meg akarsz nyugodni, akkor menj el tesztre.

2020. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A HIV fertozésnek nincsen SEMMILYEN látható testi jele. Elorehaladott stádiumban a szövodményes fertozések okozhatnak tüneteket, de az évekbe tellik. (Pl.: Kaposi szarkóma) én a helyedben mondjuk egy HPV-tol amit puncitól is lazán kaphatsz jobban félnék. Ha a makkon megjelenik egy HPV-s szemölcs kaphatsz egy jó kis péniszrákot, aztán az egyetlen esélyed a túlélésre ha levágják a farkad. Bocs ha ez nyers volt.
2020. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy a seben keresztül bejuthat-e a nyál miatt
2020. febr. 9. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Bejuthat, kicsi az esélye, de nem nulla. Ezért kellene ismeretlen partnernél az orálnál gumi. Hogy ez luxus? Hát kinek mi a luxus 🤦

Meg egyéb nyalánkságot is össze szedhetsz. Irány a doki. 3 hónapig ki se tudják mutatni emlèkeim szerint a HIV fertőzést, viszont az első pár hétben a legfertőzőbb... PreP-el le lehet nyomni a vírus számot stb de komolyan ér ennyit egy futó kaland?

2020. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hú ezeket a kommenteket olvasva még inkább arra jutottam, hogy jobb kerülni teljesen a szexet.
2020. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!