Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek lehetek boldog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek boldog egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok és elfogadtam magam, próbáltam ismerkedni fiúkkal több oldalon is, de reménytelen, mindenhol ugyanaz megy: szinte mindenki csak hazudozik és csak alkalmit vagy szexkapcsolatot keres, komolyat nem, nem lehet tudni hogy tényleg azzal beszélek-e akinek mondja magát és tényleg komolyat keres-e vagy csak azt hazudja hogy bepróbálkozhasson, a személyes találkozóig is nehéz eljutni. Lányokkal viszont sokkal könnyebb. Lánnyal már korábban is lehetett volna kapcsolatom de nem akartam, mivel csak a fiúk vonzanak. Viszont már nagyon magányos vagyok és szeretnék egy párt, aki szeret és akivel törődünk egymással, együtt csinálhatunk bármit, támogathatjuk egymást. És most van egy lány akit edzésről ismerek, nálam idősebb pár évvel és mindig jön beszélgetni velem, flörtöl velem, mondta már hogy helyes és rendes vagyok és el is hívott már párszor ide-oda. Vele valószínűleg lehetne kapcsolat, mondta is hogy szeret. Én nem vagyok szerelmes belé, de vonz benne az hogy törődik velem és szeret. Szerintetek lehetnék boldog vele?

2020. febr. 11. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát te életed te dönzsd el hogy lányt vagy fiút szeretnél párnak,vagy lehet több is ahogyan te akarod :P
2020. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha meleg vagy biztos nem leszel boldog!ne menekülj😉😞ha gondolid írj privit
2020. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Hány éves vagy? Tudom hihetetlen, de sokan vannak, akik őszinte kapcsolatra várnak/vágynak. Akik alkalmiznak, szexhavert keresnek, azok az ösztönlények :)
2020. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Az utolsó mondatodban van a lényeg !

" vonz benne, hogy törődik velem és szeret ".Ez sajnos nem arról szól, hogy felszabadultan és azt szereted, aki a szívednek kedves, hanem aki törődik veled. A kettő nagyon nem ugyanaz. És nem ugyanaz egy baráti szeretet, vagy egy elviselt szeretet.

Csalódtam már én is, nem megy a párkeresés,de a magány SEM tudna olyannak a karjaiba hajtani,aki nem azonos a vágyaimmal, főleg egy nőébe nem....

Sajnos a melegek többsége ösztönlény, lelki nyomoronc, aki nem is méltó arra,hogy igazi párkapcsolatban éljen.


De esetedben tudd,hogy nemcsak magaddal szemben , hanem a lánnyal szemben sem nagy perspektíva, amire készulsz. Elégedett lehetsz, mert törődnek veled,de így anyukáddal, vagy egy haveroddal is élhetnél, mert ők is gondoskodnának, vagy szeretnének.

Boldog így nem lehetsz, és gondolj abba, hogy ez a lány szexuálisan közeledne hozzád, mit érezne, ha te elhúzódsz, vagy fel sem áll.....Aki fiúkat szeret, lelkileg is, az nővel soha nem lesz boldog. Csak kínlódnál és ő is kínlódna.

Nem érdemes.


De te tudod, te életed, neked kell dönteni.

2020. febr. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha valóban meleg vagy, azaz szexuálisan nem vonzanak a lányok, akkor sajnos nem fog menni. Az, hogy megért és valahol van valaki melletted, az egy dolog. De amit a lány szeretne tőled, azt te nem fogod tudni megadni neki.

Ne add fel a társkeresést, de ne görcsösen, akkor fel fog bukkanni Ő, akivel boldog lehetsz!

2020. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
A te életed, de másét nincs jogod elcseszni. A lány találhatna egy olyan társat, aki valóban szereti, szexuálisan kívánja, akinek ő a mindent jelenti. Egy társ, egy párkapcsolat nem arról szól, hogy egyik fél tutujgassa a másikat. Ha te erre vágysz, nem vagy érett személyiség semmilyen párkapcsolatra. Sem homoszexuális, sem heteroszexuálisra.
2020. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. A koromat nem szeretném kiírni.


6-os, te félreértetted. Nem azért szeretnék párt hogy tutujgasson, azt hogy törődik velem nem úgy kell érteni hogy tutujgat, hanem érdekli milyen napom volt, meg lehet vele beszélni bármit, és nem a szex az egyetlen téma mint a melegek többségénél, nem a szexért lenne velem hanem magamért, mert tényleg érdeklem. Eddig a legtöbb fiúval akikkel beszélgettem csak alkalmizni akart vagy azt mondta hogy kapcsolatot akar, de pár mondat után terelte a témát szex irányba. Őt viszont nem az érdekli hogy mekkora, mikor szexelhetnénk leghamarabb, hanem én érdeklem. Elegem lett a fiú párkeresésből és meleg létemre kezdem utálni a melegeket és hogy meleg vagyok, mert ez így reménytelen, és azon gondolkodtam hogy vajon egy lánnyal lehetnék-e boldog, idővel bele tudnék-e szeretni.

2020. febr. 12. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
Próbáld ki,én is melegnek hittem magam,majd egy szép lányba beleszerettem,és folyton merevedésem volt a jelenlétében,ellenben az összes lány full közömbös volt,de nem a testére állt fel,hanem hogy az az ővé,tehát érzelmi alapon vonzódtam hozzá,azóta sajnos szétmentünk.
2020. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!