Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfi fenekel heteró nőt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfi fenekel heteró nőt?

Figyelt kérdés
Ti belemennétek ilyenbe? Azért, mert így jobban elfenekelnétek, mert nem vonzódnátok hozzá szexuálisan. Egy melegnek ez érdekes lenne, hogy "megbüntessen" egy nőt akit pont az izgat, hogy nem gerjed rá?

2020. febr. 20. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Dehülyevagy
2020. febr. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfizetsz, én eljátszom neked a meleg pasit, aki nem gerjed rád. (Ha nem tudnék ellenállni, a pénz visszajár!) :D
2020. febr. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Meleg ferfi vagyok, de nem gondoltam ilyesmire :D
2020. febr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elfenekelek, de semmi szex!
2020. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
És mi lenne ebben jó a meleg pasinak?
2020. febr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Meleg pasinak mi a jó ebben,?

Szerintem kaland, legfeljebb egy jót nevetek, de csakis 1osztályú popsi jöhet szóba. Plázacicát gond nélkül.

Az meg is érdemli.

2020. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs semmi kaland egy melegnek. Aki meg első osztályú női popsit akar, az nem meleg.
2020. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyere babám, elfenekellek, de aztán ne tapizz meg! Azt nem szeretném. Am már voltam dom fiúkkal, sztem lánnyal is menne, mert az nem feltétlen arról szól, hogy szexuális indíttatás áll mögötte.


25f, aktív

2020. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen kapom pálcával, imádom, de semmi szex!
2020. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!