Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként hetero kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként hetero kapcsolat kialakítása lehetséges, a melegközösségbe belefáradva? 20/f

Figyelt kérdés

Mindig is jól kijöttem a lányokkal,szinte jobban,mint a fiukkal.Elsőre senki nem mondja meg,hogy meleg vagyok,és kicsinek több lány szerelmem is volt.Csókolóztam is lányokkal és nem fogott el undor,mint ahogy a melegek többsége mondja,kifejezetten jó volt.

A melegek 90%csak szexre meg én ezt meguntam a maradék 10 pedig,vsgy foglalt,vegy pedig elérhetetlen,mert jobbak nálam...



2020. febr. 27. 19:56
 1/7 LazyJones ***** válasza:
85%

Egyrészt, biztosan lehetne, amikor a homoszexualitás még bűn volt, sokan éltek látszólag működő hetero kapcsolatban a homoszexuálisok közül. Ugyanakkor hazugság lenne, nem szerelmen és vágyon alapulna a kapcsolatotok, és hosszabb távon ez biztos, hogy komoly akadályt képezne.


Egyébként meg nem akarlak elkeseríteni, de a hetero kapcsolatoknál sem jobbak az arányok.

2020. febr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyílván csak akkor kötném magamhoz,ha ez a azerelem érzés meglenne..sosem voltam lányokkal így nem tudom mit váltanak ki éles helyzetben.
2020. febr. 27. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiszem, ráadásul így elvennéd egy nőtől a lehetőséget, hogy egy olyan társat találjon, aki tényleg szereti és vonzódik hozzá.


Esetleg próbáld direkt olyan gondolkodásúak társaságát keresni, amilyen te is vagy.

2020. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szeretni én is szeretném,az ágyban levő dolgoktól félek kicsit,érzelmileg nagyon jó velük.
2020. febr. 27. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok, vagyis belefáradtam már a keresgélésbe.

De inkább vagyok egyedül, mint egy olyannal akire nem vágyom, nem vonzódom hozzá.

Meg amúgy is ha neked sikerülne ez, hogy tudod a lányt megfogni hosszútávra?Mert egy idő után találna olyat, amit tőled nem kapna meg.

El sem tudnám képzelni azt, hogy egy lánnyal romantikázom :D

2020. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy melegként mit tudsz kezdeni nem tudom,én biként ki tudtam alakítani.
2020. febr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 hogyan alakitottad ki?

#5 én csókolózni,együtt aludni,ölelkezni imádok,még meg is ujjaznám kíváncsiságból,de az oráltól félek..meg a szextől,hogy mennyire élvezném,de minden jobb mint egyedül🙁

2020. febr. 28. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!