Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányként jóban lettem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként jóban lettem egy meleg fiúval túlságosan is, és történt 1-2 dolog amit nem értek, miért csinálja ezt? 20/l (Hosszan kifejtem lent)

Figyelt kérdés

2hete ismertem meg a vonaton,nem volt hely így mellé ültem be,és nagyon aranyosan kérdezgetett,hogy hol lakok,még nem is látott,hogy vagyok stb és kiderült egy helyen szállunk és olyan jól elbeszélgettünk,hogy ezt folytattuk instán is..Egyik nap elromlott nálam az akvariumi beépített lámpa és emlékszem,a megismerkedésünk napján mondta,hogy kisállatkereskedésben dolgozik,így megkértem segítsen.

Át is jött szombati nap busszal majd megcsinálta, cserébe főztem neki enni és ,kicsit ittunk is így levetkőzte a gátlásait és bevallotta hogy meleg.Itt nem tudom meg mondani,de egy világ dölt össze bennem,egyszerűen nem volt vonzó számomra,de ha megpuszilt vagy megölelt olyan erős bizsergés fogott el,mint egy pasimmal sem korábban,a kémia nagyon működik vele.

Kikisértem a buszhoz,de hétköznapi menetrendet néztünk, így nálam aludt.

Lefeküdtünk aludni majd megkérdeztem odabújhatok-e erre mosolyogva mondta hogy persze és megpuszilt és magához húzott.Aztan rá 10mp-re azt vettem észre hogy elhúzza a fenekemtől a micsodáját,de ölel tovább..

Reggel előbb keltem,mint ő és csináltam reggelit erre úgy köszönt hogy “jó reggelt kicsi” adott arcomra puszit és végig simította a derekam,ekkor olyan bizsergés fogott el..ésmindig sunyiban bámulom,de ő meleg.Én pedig már nem bírtam tovább és hátulról atöleltem míg ivott, majd megfordult és ő is engem.Ekkor ránéztem és megcsókoltam,de ellökött, hogy ezt ne,de nem bírtam megállni ezért ismét majd 3.próbálkozásra beadta a derekát és csókólóztunk,majd arra lettem figyelmes,hogy valami az alhasam megböki,hát a merev micsodája volt.Nagyon zavarba jött így felöltözött és elment.

Később beszéltem vele erről,és elmondta nem tudja mi ez az egész, mert sosem vonzódott lányokhoz, és nem érti miért történt ez,mert abszolut nem vonzák a lányok,de ezért húzta el a fenekemtől magát,mert ott is felizgult.Volt olyan,hogy mutattam neki pucér srácokat és láthatóan izgalomba jött szóval nem gondolom,hogy hazudott erről,de ha simogatom a combját látom,hogy élvezi,mint a csókot,ha félmeztelen vagyok lopva lopva rám néz,de nem mer bámulni.Én nagyon elkezdtem vonzódni hozza minél jobban ismerem.😔



2020. febr. 28. 10:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%

Ha nem kamu a kérdés akkor csak annyit mondok hogy szerintem nincsenek totál melegek, csak olyanok akik még nem találtak senkit az ellenkezo nembol aki feltuzelné oket.

A "melegek" szeretik mondogatni hogy "nincs heteró csak makacs" akkor ez viszont fordítva is igaz. Elore is sok boldogságot!

2020. febr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
9%
Ha kiderül hogy hetero, már nem is érdekes mi?
2020. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem kamu a kérdés,kezdem nagyon megkedvelni,nagy rendes,szeretni való,1-2dologban valóban látszódik,hogy meleg,de őszintén én nem izgulnék fel,ha egy lány megölel,vagy megcsókol...

De ha így van,miért tagadja?Akárhányszor meglát mosolyog én meg elveszem a szemeiben🙁

2020. febr. 28. 10:37
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Na az a gáz hogy rámásztál egy lámpa szerelés alkalmával.
2020. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés,mondhatta volna azt is,hogy neki ez sok és hogy nem.
2020. febr. 28. 10:56
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Én adnék a kapcsolatnak esélyt ,szerintem egy szex az ebben az esetben sokmindent letisztázna
2020. febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 cseppszi ***** válasza:
64%
Legyél vele őszinte! Neki is meséld el amit itt írtál. Mit éreztél, meg hogy izgat és vágysz rá és nem zavar az előélete. Lehet megtaláltátok egymásban a nagy Ő-t csak még nem jött el az időtök
2020. febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Lehet hogy csak biszex
2020. febr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Aktív meleg ként mondom

Ha 1hónapig nem dugnék, teljesen mindegy hogy ki simogatja meg a belső combom a Rudi mocorogni fog.

Én meg tudok dugni nőt, potencia növelő nélkül, csak épp nem élvezem.

2020. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a válaszokat.

Beszélni fogok majd vele erről csak nem értem miért fél előttem “felizgulni”,mert amint elkezd abba hagyja,vagy lelép😕

2020. febr. 28. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!