Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Már senki nem vevő párkapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már senki nem vevő párkapcsolatra? Csak baxni akar?

Figyelt kérdés

2020. márc. 3. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt.
2020. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
De, én vevő vagyok. :) Írj!
2020. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Mennyibe kerülne?
2020. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokan vevőek rá. Bár én nem tudom, hogyan lehet úgy kapcsolatot akarni, hogy azt sem tudják mi fán terem a másik, de sokan akarják ettől függetlenül.
2020. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdőként alapjáraton mindenki kapcsolatra, társra vágyik, de a sok sikertelenségtől a többségük elkurvul.
2020. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kapcsolat szamomra!:) Kaland egyaltalan nem jatszik😅
2020. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vagyunk igy vele.
2020. márc. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ha csak baxni akar oka van...

nem vagy alkalmas egy kapcsolatra a szemében.


bizonyítsd (de ne szexel)

2020. márc. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalam pont forditva. Elso a parkapcsolat lenne es ha van bizalom, van erzelmi kotodes akkor max a tobbi. Tul nagyok az igenyeim ezek szerint ugyanis lehet eppen ezert nincs senkim:D amugy igen, ma mar csak a testiseg, a szexualitas a lenyeg mindenkinek, szerintem ez kiabrandito...
2020. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a párkapcsolat már kimegy a divatból. Ismerős párok,akik több éve élnek, vagy harmadikat vettek be, vagy ide-oda mennek, egymás tudtával.Így elég képmutató egyutt élni, szerintem.


De mikor ismerkedni próbálok és elmondom, hogy udvarlós vagyok, szeretem a romantikát, a beszélgetést, a gyengédséget, érzékiséget, akkor kihűl a beszélgetés,és szó nélkul mind eltűnik.....mert ugye viszket neki és ezen segíteni kell, azonnal.

Csak azt nem értem,akkor miért ír rám,ha szexet akar ?

2020. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!