Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csók fiúval heteroként? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók fiúval heteroként? Ti csináltatok ilyet tizenévesen? Milyen volt? Meleg lettél, vagy hetero? Én emo voltam és 14 évesen csináltam és eléggé kellemes élményeim vannak, de én hetero maradtam.22f

Figyelt kérdés
2020. márc. 9. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Mi kicsit tovább mentünk.

Bi vagyok.

2020. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Én nem maradtam heteró.
2020. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedés, de ha így van miért jut eszedbe ezt most megkérdezni? Tényleg csak nem értem.
2020. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha élvezted, és ábrándozol is róla, akkor nem vagy hetero.
2020. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyszerűen eszembe jutott. Nézegettem a régi osztályképünket és elkezdtem nosztalgiázni :D tudom, ez tök öregesnek hangzik de rohadtúl hiányzik az az időszak, egyik legjobb volt az életemben! :) csak most így az egyetemi éveim vége felé elgondolkodtam kicsit :')
2020. márc. 9. 19:21
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát én hetero vcagyok! Sosem tudnék megcsókolni egy jó szőrös, nagy ádámcsutkás, borostás pasit :D azért 14 évesen 2 emo gyerek még nem ilyen, annyi külömbség nincs még a lányok és a fiúk között. 1 éve nem beszéltem azzal a barátommal, mivel kiköltöztek Canadába. Ő pedig ha minden igaz biszex lett, viszont barátnője volt legutóbb is és inkább a nők felé húz.
2020. márc. 9. 19:24
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Igen, volt ilyen. Egy kellően lányos testalkatú, nem túl szőrös sráccal (igaz, én se vagyok túl szőrös).

Mi tovább is mentünk. Jó volt.

Az érdekes az egészben az, hogy jó ideig "így is" barátok voltunk, és közösen hajtottuk a lányokat is. Némelyiket átpasszoltuk egymásnak. Vagy édeshármasoztunk. De vissza-visszatértünk egymáshoz. Is.

Szóval abszolút biszexek lettünk.

Amúgy osztálytársam volt.

Van vagy 25 éve, hogy nem hallottam felőle...

2020. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De azért tök jó kicsit nosztalgiázni rajta, nem?:) Amúgy én sem vagyok a mai napig túl szőrös, még az arcomon is csak kicsit nől a szőr és eleve vékony és kicsi voltam/vagyok mindig ilyen volt az alkatom. lehet emiatt állt jól az emo :D mondjuk a zenét nem emiatt szerettem/szeretem :D
2020. márc. 9. 20:25
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen meg sem fordult soha fejemben, mert férfinak születtem.
2020. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerinted én /mi minek születtem /tünk?
2020. márc. 9. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!