Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Voltatok már együtt más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már együtt más nemzetiségű (főleg egzotikus országokból származó) nőkkel? Ha nem, akkor lennétek?

Figyelt kérdés

Ha ige,milyen nemzetiségűek voltak,és hogy ismekedtetek meg? Hány évesek voltatok ti/ők?

Leszbikus kategória.



2016. nov. 24. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel külföldön èlek, ahol viszonylag sok nemzetisègű emberke èl, igen voltam màs nemzetisègű nővel. Nekem kifejezetten a görög nemzetisègű nők tetszenek, a temperamentumuk, hogy mindenben benne vannak, jò a humoruk is, nem szègyenlősek ès gyönyörű barnàs bőrük van! Adnak is magukra :) volt egy görög baràtnőm ő ilyen volt. Csak sajnos szètmentünk :( egyèbkèn nem igazàn szàmìt nàlam a szàrmazàs, a lènyeg, hogy lelkitàsak legyünk ès megèrtsük egymàst! De a kèrdèsedre vàlaszolva mèg szìvesen összejönnèk esetleg spanyol vagy brazil nővel. :)

25L

2016. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem voltam, de szívesen lennék! Szeretem a barna bőrű fekete hajú lányokat. A latin csajok a kedvenceim. Voltam spanyolba már többször is de az valami fantasztikus volt! Mindenhol a szép göndör fekete hajam, barna bőr.........

24f

2016. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az is fantasztikus lenne ha megtanulnál olvasni.
2016. nov. 25. 20:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól mert leszbikus vagy még leirhatom a válaszom. Legalább valaki válaszol! Nezd mar meg mennyi válaszod érkezett erre a pompás kérdésre! XD
2016. nov. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!