Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szőrös fiatal passzívval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrös fiatal passzívval miért nem keres senki kapcsolatot? Mi a baj a szőrzettel?

Figyelt kérdés
2020. márc. 16. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szőrzettel semmi baj sincs, csak többen keresnek alkalmi kalandot, mint kapcsolatot.
2020. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Iggeeen...a szőrzettel tényleg nincs baj
2020. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

Mert általában a passzívak többnyire fiatalok.

Idővel sokan aktívak lesznek.


A szőr pedig jobban áll az idősebb pasikon.

Fiatalokon,főleg,akinek ilyen ritkás,elég hülyén néz ki.


Illetve a passzívsághoz a feneket társítják,ami jobb,ha szőrtelen.

2020. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért jobb ha szőrtelen? ( a fizikai vonzalom oldalát elfogadom) de mitől jobb ha csupasz? Tehát ha szőrös fiatal passzív vagyok, és egy szabályt követek akkor mondjak le a vágyakról és célokról mert nem illem a képbe?;)
2020. márc. 16. 19:58
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs semmi baj azzal ha egy passzív szőrös. Gondolom azért van a szőrös aktív, csupasz passzív kép a többségben, mert a passzívok nagyobb része fiatalabb az aktívokhoz képest annyival, hogy a szőrzet legyen a meghatározó. Valahogy hasonló lehet a kép a küllem alapján is: vékony,lányos passzív és izmos, férfias aktív. Valahogy az ezektől való eltérést olyannak látom, mint amikor mindneki szörnyülködik ha egy heteró párnál a fiú alacsonyabb mint a lány:D
2020. márc. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert a szőr szebbé teszi a kevésbé szebb bőrt.

Pl egy idősebb 50 körüli pasinál fordítva van,hülyén néz ki teljesen borotváltan.


Egy 20-25 éves fiúnak többnyire még nincs normális szőrzete,jobb a csupasz.


25-45 között pedig a szőrös,szőrtelen is jó,alkattól függően.

2020. márc. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Vannak akik igen,de a többség nem szereti a szőrt. Én nagyon szőrös vagyok mindenhol,viszont minden eddigi kapcsolatomban elvárták,hogy szőrtelenítsek.
2020. márc. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé szőrös vagyok, más fiúkon is nagyon izgat a szőr, tulajdonképpen ez a fétisem. 16F
2020. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Csak a szőke szőr tetszik, a fekete szőrtől undorodom.
2020. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj a szőrrel! Én inkább szőrös fiút választanék teljesen pucér helyett!:)
2020. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!