Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogyan jöttetek rá, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jöttetek rá, hogy a saját nemetekhez (is) vonzódtok?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy jött a serdülőkorral, egyértelmű volt.
2020. márc. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
en mar oviban a fiukba voltam szerelmes
2020. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Oviban lányokba voltam szerelmes,majd a wc-be a fiúk fütykösét figyelgettem..ez a mai napig így van,mármint az érdeklődés, nem a kukkolás😂
2020. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
13 éves koromban kezdtem fiukhoz vonzódni
2020. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindíg tudtam, hogy más vagyok de nem forgattam el erőltettem a heteró vonalat.

Beszélgettem munkával kapcsolatban egy Nagyon jóképű sráccal akiről tudtam hogy meleg, és igen erős merevedésem volt végig. Onnantól kezdve nem ámítottam magam belevetettem magam a pasizásba.

2020. márc. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen feltűnt, hogy a fiúk tetszenek, aztán azokra áll fel.
2020. márc. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen,nyári szünetben együtt medencéztünk a szomszéd sráccal és szóba került,hogy kié mekkora,meg mennyire szőrös.Amikor csak beszéltünk róla,nekem már akkor állt. Bi vagyok.
2020. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

12 vagy 13 évesen, szintén nyári szünetben, a strandon kíváncsiskodtunk egymáséi iránt egy osztáytársammal.

Az öltözőben csak nézegettük, hogy mekkora, mennyire szőrös, satöbbi.

Aztán kíváncsiak lettünk rá, hogy állva mekkora -ezt már náluk vittük véghez, mert bár a strandon is állt mindkettőnknek, azért "ott ezt nem, mert megláthatják".

És náluk jött az ötlet, hogy mi lenne, ha kölcsönösen bekapnánk egymásnak.

Ez után minden hétvégén "játszogattunk", amíg a szünet tartott.

És egyikünk se szólt a másiknak, amikor úgy nagyjából egyik napról a másikra valóságos "anyag" jött a végén. Mind a ketten lenyelettük a másikkal, nagy vihogások közepette.

Utána meg természetesnek vettük, s nyeltük egymásét.

2020. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez tuti kamu
2020. márc. 22. 20:42
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnem, hogy kamu. Sok fiatal veri egymásnak és orálisan is kielégítik egymást. Ahogy telnek az évek, ez inkább már egyre inkább természetes dolog lesz.
2020. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!