Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális hogy idegesít, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy idegesít, hogy nem engem akar?

Figyelt kérdés

Van egy srac nagyon rendes és visszautasított. Volt már kapcsolata fiúval, de azt mondta engem csak barátnak tud elképzelni. Nem a kinézetemmel van a gond mert nekem is volt kapcsolatom már olyanokkal is akik szerintem jó pasik. Amióta visszautasított egyszerűen idegesít. Mindig tisztázom magamban, hogy ő egy rendes srác, tényleg az. De van amikor elborul az agyam és mindenfélét mondok magamba róla, utána mrggondolom és rossz érzés hogy ilyeneket gondolok.

22f


2020. márc. 20. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csalódtál, ez normális. Most az agy eljátssza, hogy nem is olyan jó fej, bunkó stb., hogy kisebb legyen a veszteség érzése. Elmúlik.
2020. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj vele nem tolakodó lenni, elfogadni döntését... Idővel meg nem kizárt, hogy egy borozgatós este után kialakul köztetek valami!
2020. márc. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális ha az embernek rossz érzése van amikor visszautasítják, mert mindenkinek van. Kultúrember viszont ezt emelt fővel elfogadja és tudomásul veszi, nem dühöng rajta túl sokat és nem akaratoskodik, tiszteletben tartja a másik döntését.
2020. márc. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Tiszteletben tartja, de viselkedhet úgy (nem tolakodóan!) a továbbiakban, hogy az a másik megváltoztatja döntését! Nem kell feledni! "Ember, ... küzdj és bízva bízzál!" - ebben a küzd szócskát helyettesítsd a "viselkedj" szóval! Remélem, hogy igazam lesz, és akkor majd megkeresel egy privi üzenettel! Drukkolok neked!
2020. márc. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!