Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Coming out egy lánnyal létező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coming out egy lánnyal létező dolog?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy mindentől eltekintve egy lánnyal vagy nővel a szex milyen lehet? Mint a kiváncsi heterok esetében. Az a helyzet eddig csak fiúkkal voltam, volt már egy jó pár partnerem, de egy imserős lánnyal valahogy úgy érzem hogy megvan a kémia és több mint barátság, már a szex gondolata is végig futott az agyamon és szerintem neki is hogy velem eltudja képzelni a több mint barátságot. 😌

29/F


2020. márc. 22. 21:19
 1/8 MiszterKrissz ***** válasza:
100%
Van bármi veszteni valód? Próbáld ki aztán mondj véleményt. Ha már egyszer elfogadtad, hogy meleg vagy akkor már egy csajjal való affér szerintem nem oszt vagy szoroz. Persze ehhez alkalmasnak kell lennie a partnernek. Nem mindegy hogy áll hozzá a dologhoz. Még a végén kiderül, hogy biszex vagy.
2020. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés olyan ember van aki teljesen homoszexuális vagy teljesen hetero lenne. Ez inkább egy skálán működik. Szóval persze, van ilyen, ha mindketten benne vagytok, csak hajrá :D
2020. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt mondanám: mit vesztesz?

Próbáld meg. Lehet elsőre nem megy a csak férfi parterek miatt... de szerintem csináld.

Élni kell :33

2020. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, biszex szerintem nem lehet csak most valahogy egy közelebbi női érintésre vágyok. Nem tudom ezt így leírni.. 🙂 Ezért is kérdeztem így. Gondolom vannak más melegek akiknél ez előfordult már. 😌
2020. márc. 22. 22:10
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Nincs kíváncsi heteró és nincs kíváncsi homo sem. Ez csak egy kifejezés arra a biszexre aki nem tudja elfogadni, hogy a saját magának elképzelt kis skatulyája már nem illik rá.
2020. márc. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezzel pedig nem értek egyet.
2020. márc. 23. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Attól még igaz...
2020. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már akinek.
2020. márc. 23. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!