Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a legédesebb dolog, amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legédesebb dolog, amit csináltatok egy lányért? Mi a legboldogabb emléked egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Vagy bármilyen édes dolog. Hiányoznak a szerelmesek.


Ráérek. Nyugodtan írhatok, bármit, ami cuki.



2019. szept. 14. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

A barátnőmről készítettem egy mellszobrot születésnapjára,írtam neki verset,illetve egyszer 10 órát utaztam (hajnali 3-kor értem haza),hogy másnap 8-kor már a vonaton ülve tartsak hozzá.

A legboldogabb emlékem vele az első csókunk.

2019. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Elmentem bocsánatot kérni a lánytól akibe szerelmes vagyok (mint kiderült nem haragudott).... A virág boltban kiválasztottam a legszebb vörös rózsát, vettem szivecske alakú bonbont és elmentem a háza elé, sajnos nem tudtam hogy hol lakik ezért kb a fél kertvárost végig kérdeztem hogy hol lakhat :D szerencsére hamar megtaláltam, nem volt még otthon és az anyukája fogadott, aki aztán segített nekem, a lányka meghatódva a nyakamba borult


Azóta is együtt van a pasijával (sajnos nem velem) aki veszekszik rá folyton :(

2019. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden egyes szabadnapomon leutaztam érte 90 km-t majd az utolsó busszal vissza mert tőle tiltottak és csak nyolcig maradhatott el otthonról. Később pedig amint 18 lettem, kb a semmibe vetettem magam és a közelébe költöztem tök egyedül.


Legszebb emlékem amikor először csókolóztunk.

2019. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#2! Ne foglalkozz vele, nem a te gondod többé. Én egyszer kimentettem egy nőt az erőszakos férjétől, nálam lakott míg nem találtunk neki albérletet, munkát szereztem neki, bíróságra jártam vele. Nem volt köztünk semmi amúgy, csak sajnáltam és segíteni akartam neki. Miután rende szedem az életét, rá 3 hónapra visszament a férjéhez, aki mert el merészelte hagyni verni kezdte. Vagy 2 évet tűrt, aztán egy este befutott hozzám összeverve. Megmondtam neki hogy annyit megteszek hogy elviszem a kórházba, és szólok hogy a régi albérletébe vegyék vissza, többre ne számítson. Nem fogadta el, mert akkor el kellett volna mondania ki verte meg. Úgyhogy megint visszament hozzá, ugyanúgy háztartási cseléd és kuss a neve.És a gyerekeiket is veri és terrorizálja... Vannak akiknek ez kell, nincs mit tenni.
2019. szept. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Írtam egy verset a voltbarátnőmnek egy cetlire és elrejtettem a kabátzsebébe. Szintén neki csináltam a kedvenc zenéiből egy válogatás CD-t.
2019. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!