Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek attól lehet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek attól lehet egy lány leszbi/biszexuális, ha kiskorában a lányok sokszor nem fogadták be?

Figyelt kérdés

Az iskolában sosem fogadtak be és ez nagyon rosszul esett. Mindig is nagyon szerettem volna lány barátokat, de valahogy úgy éreztem, hogy azzal, hogy folyton bántanak a lányok, azzal mintha az identitasom nyirbaltak volna..


Vonzodom a fiukhoz, tudok szerelmes lenni beléjük, de érzelmileg tudok a nőkhöz is kotodni.. Meg a testük is izgató nekem. Olyan mintha a nőkkel szemben kevésbé érezném magam nőnek. Nem is tudom..


Okozhat ez ilyet? Vagy genetikailag biszex vagyok?


2020. márc. 22. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Igen, valószínű, hogy biszex vagy. Ez 100% genetika egyébként. De előfordulhatnak "változások". Én például addig amíg nem kerültem közel lányhoz és rá nem jöttem, hogy nem ezt kerestem, nem tudtam, hogy meleg vagyok. Szóval ezt nem tudom én megmondani, neked kell erre rájönnöd, ha tényleg élvezel bármilyen együtt töltött időt egy lánnyal, olyan értelemben, akkor tuti. 16/F
2020. márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

A szexuális irányultság NEM genetikai eredetű. Ezt csak azok hangoztatják akik még nem fogadták el önmagukat és saját magukat mentegetik "nem tehetek róla így születtem". Ha majd megbékélsz magaddal, akkor rájössz, hogy nincs szükséged mentegetőzésre, hogy önmagad legyél.

A szexuális orientáció az un. szexuális érés folyamán alakul ki. A többségben férfi-női viszony, másoknál bi- vagy homoszexualitás, megint másoknál fétisek stb.

Az hogy kevés barátod volt, kirekesztettnek érezted magad kihat a személyiségedre (introvertáltság), de NEM ettől lettél biszexuális, ez ennél sokkal összetettebb mentális tényezőkön múlik.

2020. márc. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És ezt lehet teljesen hetero mederbe terelni? Úgy értem hogy tudjak csak hetero lenni.. Az megnyugtato lenne, ha tudnám, hogy ez nem genetika, mert akkor nincsen véglegesen eldolve a sorsom. Annyi biztos, hogy a férfiakhoz vonzodom, de nagyon zavar, hogy a nőkhöz is, és ezt ki akarom irtani magamból teljesen. Ráadásul hívő vagyok, és aki hívő, az tudja, hogy ez milyen frusztrációt okozhat így nekem.


Hallottam, hogy vannak homoszexuálisok, akik elvileg sok imaval, hittel és terápiával elvileg kigyogyultak, lett családjuk, feleségük. De vajon ezek az ex-homoszexuálisok tényleg nem éreznek már semmi vágyat a saját nemuk iránt? Tényleg teljesen ratudnak hangolodni testileg és lelkileg a felesegukre? Mert ha csak félig, akkor annak nem sok értelme van..

2020. márc. 23. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!