Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Így mennyire nehéz párt találnom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így mennyire nehéz párt találnom?

Figyelt kérdés
Átlagos testalkatú, elég helyes, 184 cm magas, 77 kilós fiatal bi srác vagyok. Szőkésbarna a hajam. Bár nincs kockahasam, de nem néz ki rosszul a testem. Kedves, aranyos, vicces, cuki srácnak mondanak. A méreteimmel lent nincs probléma (18). Nem vagyok feminin. VISZONT! Eddig még se szexuális együttlétem, se első csókom nem volt, pedig sokak szerint tényleg helyes vagyok. Mi lehet a gond? (Nem vállalom fel nyíltan a biszexualitásom.)

2017. jún. 5. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Figyelj csak! Mi lenne ha mondjuk elkezdenél ismerkedni a való életben és akkor megtudnád, hogy mennyire nehéz vagy könnyű párt találnod?

Ja bocs, előbb muszáj volt eldicsekedned, hogy mennyire helyes, aranyos, cuki, tökéletes srác vagy akinek a farka is nagy...

Gondolom valami önbizalom erősítést vártál, hogy "jaj de hát aki ilyen helyes és csodálatos mint te az biztos könnyen talál párt, ne aggódj".

Mi a gond? Hát az hogy ismerkedni kell és nem megelégedni azzal, hogy tökéletes vagy, és várni hogy majd a fiúk sorba állnak érted.

2017. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem is ismersz, akkor légyszi ne böfögj ide hülyeségeket. Aki ismer, tudja, hogy nem vagyok elszállva magamtól, épp ellenkezőleg!
2017. jún. 5. 12:15
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Akkor próbálj meg olyan kérdést kiírni, hogy ne tűnjön úgy hogy a nagy arcodtól nem is férsz be a lakásba.

Amúgy választ is kaptál, ismerkedni kell és nem kérdést kiírogatni. Bár gondolom ez is burkolt ismerkedés volt, mert totál felesleges lett volna amúgy beleírni a farokméretedet meg a hajszínedet.

2017. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, mi a f**zt képzeltek magatokról, hogy ismertség nélkül ítélkeztek. Azt várjátok, hogy ismeretlenül elfogadjanak bennünket. Akkor ti meg milyen jogon merészelitek ezt csinálni?! Undorító!!!


Az meg már általánosnak mondható, hogy ha valaki elmondja a jó tulajdonságait, akkor olyan nagyképű féregnek mondja mindenki, hogy "nem fér be a nagy pofája az ajtón"

Undorító... Fúúú, így rég húztak fel...


Kedves kérdező. :)

Nem tudom mennyi idős vagy, de lényegtelen is, semmit nem mond rólad az, hogy nem volt együttléted, csókod.

Amit viszont érdemes lehet megtenned, hogy felvállalod, hogy biszex vagy, mert ha valamit akarsz, azért tenned kell. Megértem, hogy nehéz, de szerintem szükséges.

16/passzív

2017. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Hát.. önbizalomban nincs hiány amint látom. Először vegyél vissza az arcodból. Az, hogy mi számít helyesnek és jól kinéző testnek, az teljesen egyénfüggő, mert mindenkinek más az ízlése. Sokan pl. meg vannak halva a magas és csontsovány pasiktól, én viszont egy olyanhoz bottal sem nyúlnék mert nekem a nagyobb darabok tetszenek, másoknak viszont azok nem.


Kezdő vagy, ezzel semmi probléma nincs. El kell kezdeni ismerkedni, ennyi a titka a dolognak. :)

2017. jún. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondom, semmi önbizalmam, azt írom le, amit mások mondanak rólam. :D
2017. jún. 5. 12:46
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Milyen választ vártál olyan idegen emberektől akik ezek a pár sor alapján tudnak megítélni.

Az alapján amit leírtál nyilván nem lenne nehéz párt találnod.

De egy fontos tényezőt kihagytál a pár soros jellemzésedből, azt hogy semmi önbizalmad. Szerintem ez fontos tényező a társkeresés sikerességében, az hogy merj kezdeményezni.

Ne idegen emberektől várj "ítéletet" önbizalmad erősítésére.

Döntsd el, hogy akarod és ugorj fejest az egészbe!

2017. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez a helyzet, viszont én még jól sem nézek ki... L
2017. jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Látod, egyáltalán nem nehéz párt találnod. Ma délelőtt írtad ki a kérdést, és máris parázs vita alakult ki körülötte. Ne izgulj, sokan fognak privátban írni neked, vagy talán már meg is tették!... :)
2017. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Értem a kérdést, vagy legalábbis igyekszem "jól érteni" és arra gondolni, hogy ez nem öndicséret akart lenni, hanem csak szimplán nem érti a srác, hogy miért nem volt még senkije, hogyha alapvetően nem csúnya és visszataszító.


Kedves Kérdező!

Nagyjából én is hasonló cipőben járok, mármint nem érzem magam csúnyának, nem vagyok kövér és rólam is mondták, hogy helyes vagyok... stb. főleg lányok, akik szerettek is volna összejönni velem.


Ennek ellenére már nagyon rég voltam randin sráccal, a legtöbben vissza sem írnak, vagy esélyt sem adnak egy találkozónak.

Ha össze is jön egy találkozó, utána hirtelen eltűnnek ezek az emberek. Második randitól nem igazán léptem előrébb senkivel.


Úgyhogy könnyen lehet, hogy nem veled van a baj, szimplán csak nem találtad meg azt az embert, akinek bejössz.

Ne add fel!


23F

2017. jún. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!