Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy vezessek rá valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessek rá valakit arra, hogy fogadja el, homoszexuális?

Figyelt kérdés
Hosszú sztori és nem akarom leírni . Képtelen elfogadni a srác , hogy ő bizony meleg . Én viszont rájöttem és ettől megijedt , hogy valaki tudja róla . Nem tudom érdemes-e ilyennel bajlódni , vagy hagyni a francba és akkor majd ha akarja elfogadja magát ha nem akkor az ő baja . Viszont nagyon bejön a srác és érzem sokmindent ki lehetne belőle hozni . Akar egy életre szóló barátságot is ha úgy alakul. Nyitni akarok felé de nagyon dühös vagyok rá ahogy lereagálta, hogy valaki rájött . Az ilyenek később családot alapítanak de egész életükben szenvednek mert sose élik ki igazán a vágyaikat amiket a saját nemük iránt éreznek . Nem akarom , hogy ő is erre a sorsra jusson , ahhoz túl aranyos srác de én is dühös vagyok rá ő is rám (legalábbis tuti ) és nem tudom egyáltalán érdemes-e vele beszélni erről az egészről vagy felesleges köröket futnék ... volt valaki hasonló helyzetben ? Akar egyik akár másik oldal .

2020. márc. 29. 23:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Célszerűnek látszik, hogy várj türelemmel egy évet, utána érdemes azzal próbálkozni, hogy neheztel-e még?
2020. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem hagyd, magától majd rájön. A pasim is nem tudta, hogy mit szeretne 2 évvel ezelőtt, aztán barátkoztunk, buliztunk, kirándultunk és rájött, hogy ez bizony jobb, mintha csajjal lenne és ma már több, mint 1 éve vagyunk kapcsolatban vagyunk. Legyél türelmes és sok sikert.
2020. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!