Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Úgy érzem csak vesztegetem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem csak vesztegetem az időm az ismerkedéssel. Ti nem gondoljátok így?

Figyelt kérdés

Meg 18-19 evesen amikor elkezdtem ismerkedni es nem is voltam budapesti akkor sokkal jobban ment az egesz budapesti sracokkal. Aztan miota felkerultem az egyetemre nem jon ossze:


Volt egy szexpartnerem akivel nagyon jol elvoltunk, de aztan kidobott mert talalt mast. Ez nagyon rosszul esett.


Aztan ennel nagyobb esemeny nem is nagyon volt. Nem is kell parkapcsolat, mert suli mellett annyira nem erek ra erre, de egy tartos szexhaversagot szerintem nem egy nagy dolog kene, hogy legyen osszehozni. Ennek ellenere az eg vilagont nem talalok senkit, felelotlenek az emberek, vagy nem tetszem nekik, vagy elso talin mar gumi nelkul akarnak a fenekembe elvezni.


Ezert ugy erzem, hogy folosleges is ismerkednem, mert nem latok nagy eselyt arra, hogy osszejojjon egy ilyen kaliberu dolog.



2017. jún. 17. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egyet tudok biztosra, a legjobb dolgok mindig spontán jönnek. Nem kell szándékosan keresni, de nyitottnak kell lenni a lehetőségre, ha már így vagy vele hogy "úgy se" akkor az a kisugárzásodból is érezhető, a negatívat fogod bevonzani.
2017. jún. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Miért keresel szexkapcsolatot? Nem jó egy férfi mellett elköteleződni, úgyis csak megint ki fog dobni valaki más miatt.
2017. jún. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj hogy amíg nem vagy benne, nem tudod milyen lesz, mi vár rad. :) ⚖szerintem az első pár napon azaz 1-5 kiderül hogy akarjátok-e egymást vagy nem. :) mi vonz, ki nem.
2017. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi vonz, mi nem. Bocsi.

Van meg időd bőven, ne aggódj. :)

2017. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerkedéssel még nem vesztegeted az időt, csak azzal, ha fölöslegesen maradsz valaki mellett. Egyébként meg ismerkedni élőben, személyesen a legjobb. Interneten csak addig érdemes, amíg találkozót beszélsz meg valakivel.
2017. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
mindig ezt érzem amikor felmegyek társkeresőre
2017. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!