Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 40 feletti melegek, mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 feletti melegek, mennyire vevő rátok a fiatalabb korosztály?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok kérlek. Kicsit félek hogy mi lesz ha öreg leszek. Mert gondolom nem a pocakos, stb pasik fognak bejönni.
2020. ápr. 2. 14:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
40 vagyok. Sokan megkeresnek, rámírnak, de nem tudom ebből hány jönne össze ténylegesen. Ritkán megyek bele alkalmi kapcsolatba, mert a hosszútávú dolgokat jobban szeretem. De az elmúlt 5 évben volt 2 partnerem is aki 22 és 28 évesek voltak. Igaz csak pár hónapig tartott mindkettővel. A mostani párom korombeli.
2020. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szóló! Téged is lepontoztak, engem is le fognak...

Nem értem, miért lepontozandó az, ha pl. egy fiatalabb idősebbet (netán időset) választ? Ha neki megfelel, másnak nincs "joga" negatívan értékelni őt! Maximum írja le kommentben, hogy ő nem akar idősebbekkel kapcsolatot!

2021. márc. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hatvan múltam, nagyon buknak rám a fiatalok, elsösorban 25-35 közöttiek. Örülök neki, mert egymást tartjuk fiatalon. Az én párom is 33, ö szedetett fel engem, és isteni a kapcsoalatunk.
2022. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!