Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A férfi melegszexben a passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi melegszexben a passzív tag is élvezi az együttlétet?

Figyelt kérdés

Oké, hülye kérdés, de soha senki nem válaszolt ezekre a kérdésekre.

Egy csomó nő azt mondja, hogy az anál szex számukra fájdalmas, és nem élvezhető; ez a meleg szexben miért fordítva van? (ha így van?)

És nekik milyen érzés? Mármint ugyan olyan, mint a nőknek az "általános" szex, vagy másabb?

Köszönöm ha valaki normálisan válaszol <3



#meleg #szex #merteztnekünknemmondtákel
2020. ápr. 2. 22:51
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
én melegként élvezem az anális szexet. az érzést nehéz leírni, de jó :D van aki szereti, van aki nem.. a pszichés részt én picit máshogy értelmezném, az a partnertől függ. ha a párod, akkor igenis fontos szerepet játszik, mert a gondolat hogy vele vagy, az pszichésen hat rád. De én csak azért nem megyek bele semmibe, mert alávetem magam valakinek hogy neki jó legyen..nem értem, miért alapulna elnyomáson? ha meg se hallgatod a másikat, csak azt hajtogatod neki hogy de valld be hogy ezt nem élvezed..akkor minek tetted fel a kérdést 5-ös?
2020. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
88%

A nőknek nincs prosztatájuk

Emiatt élvezzük kevesebben

19/L

2020. ápr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
0%

"ha meg se hallgatod a másikat, csak azt hajtogatod neki hogy de valld be hogy ezt nem élvezed..akkor minek tetted fel a kérdést 5-ös"


Éppen az ellenkezőjét mondom annak, amit írsz. Szerintem is élvezi a passzív, csak szerintem nem fizikailag, hanem pszichikailag (ahogy más is hasonlót állított). Vannak nők, akik élvezik, ha veri a férjük őket. Az anál is ilyen. És ezt nem fogjátok beismerni soha, helyette megpróbáljátok velem elhitetni, hogy a heteró férfiak többsége is élvezné a szexet a prosztata izgatása miatt.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


Ennél a kérdésnél a válaszok jól mutatják milyen mentális állapotban vannak a passzív melegek. Különösen érdekeseket ír a #9-es.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


Az itteni válaszok is teljes egyetértést mutatnak arról, hogy az aktívnak "nevelnie" kell a passzívot.

2020. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
0%
És milyen érdekes, hogy kizárólag azok élvezik a kikötözést, alázást, akiknek élvezetes a prosztata izgatása. Megkérdezhetném, milyen biológiai összefüggés van a kettő között?
2020. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
0%

Fogalomzavarban vagy 42%-os.

Ök nem a melegek, hanem a "hülye bu*ik". Minden közösségnek megvannak az idiótái. A melegeknek is. Szerencsére ők vannak kevesebben, de legalább hangosak és a magadfajták tudnak velük példálozni...

2020. ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

#5 00:23 és #13 11:59 (feltételezem hogy ugyanaz az ember vagy)


Ez... Nettó hülyeség. A passzívok azért szeretik az anált, mert élvezik. Ez nagyrészt a prosztata izgatása miatt van. Persze, vannak emberek akik a megalázás miatt szeretik, de ez csak egy rétege az embereknek. Amit te tettél, hogy konkrétan elmentél olyan emberek közé akik szubmisszív passzívok, aztán kijelentetted hogy minden passzív meleg szubmisszív, kb annyit tesz mintha bemennénk egy melegbárba és azt a megállapítást tennénk hogy Magyarország lakosságának 100%-a meleg.


Egyébként, vannak domináns passzívok is. Én is voltam már domináns passzív. Ilyenkor mi van?

2020. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
9%

"Amit te tettél, hogy konkrétan elmentél olyan emberek közé akik szubmisszív passzívok, aztán kijelentetted hogy minden passzív meleg szubmisszív, kb annyit tesz mintha bemennénk egy melegbárba és azt a megállapítást tennénk hogy Magyarország lakosságának 100%-a meleg."


Elmentem egy kérdéshez, amire bármelyik meleg írhat választ és a statisztika szabályai szerint, ha elegendően sok válasz érkezik a kérdésre, akkor az tükrözni fogja a melegek véleményét.


És azért mondom ilyen biztosra, hogy a passzívok többsége szubmisszív (nyilván nem az összes), mert én is passzív vagyok és én is szubmisszív vagyok. Ugyanis szeretek szopni jól kinéző férfiakat és elismerem, hogy más indok nem lévén, azért szeretek szopni, mert élvezem, ahogy letérdelhetek az uralkodóm elé és ő kihasználja ezt. Én is szeretném azt gondolni, hogy nem így van, de sajnos így van, mással nem magyarázható miért szeretek szopni (itt még prosztata sincs).

2020. ápr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy idióta vagy az nem azt jelenti, hogy mindenki az. Statisztika.
2020. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

#16 12:48 vagyok.


Attól még hogy bárki írhat oda, nem feltétlen tükrözi a melegek véleményét. Kb mintha egy internetes skinhead fórumon közzétennénk egy posztot ahol mindenki beszámolhat arról hogy mennyire utál egyes népcsoportokat. Ha mondjuk 100% úgy nyilatkozik, hogy ők utalják a cigányokat, akkor el lehet mondani hogy Magyarország 100%-a utálja a cigányokat?


A másik, hogy attól még hogy te ilyen vagy, még más nem lesz kötelezően az. Ez kb olyan, mintha te azt mondanád, hogy Magyarországon senki nem szereti a pörköltet, mert te nem szereted mert kis korodban mindig azt ettél. Ez sem jelenti azt, hogy Magyarországon mindenki utálja a pörköltet, és azt sem jelenti hogy mindenki ezt ette volna kiskorában, és azt sem hogy azért nem szeretik a pörköltet mert kiskorában mindig azt ették.


Jelenleg te fogtál néhány tényt, és minden mást ignorálva állítod azt hogy rád (és még egyes emberekre) ez igaz, szóval a lakosság 100%-ára teljesen igaznak kell lennie.

2020. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
0%

"Jelenleg te fogtál néhány tényt, és minden mást ignorálva állítod azt hogy rád (és még egyes emberekre) ez igaz, szóval a lakosság 100%-ára teljesen igaznak kell lennie."


Nem, én kifejezetten megindokoltam, hogy miért olyan minden passzív, mint én. Azért mert nem létezik más magyarázat arra, hogy miért szeretnek szopni, csak a szubmisszív hajlam. Itt még a prosztata ingerlését se tudod felhozni alternatív magyarázatként.


Ha én is érzelemből válaszolnék, mint a többi passzív, akkor én is tagadnám, hogy szubmisszív vagyok, ugyanis nem érzem magam annak. De a fenti logikai levezetés rám is igaz, így nem tehetek mást, el kell fogadnom a tényeket.


Tehát elég távol jársz az igazságtól, mikor azt mondod, hogy a saját tulajdonságomat terjesztem ki az egész passzív közösségre. Saját magamról is onnan tudom hogy szubmisszív vagyok, ahonnan a többi passzívról. A levezetésből.

2020. ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!