Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyen kevés az aktív pasi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kevés az aktív pasi?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 2. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne kevés? Vagy miből vontad ezt le? Én is pl inkább aktív (kicsit uni) bi srác vagyok, meg akár itt a fórumon is biztos van még sok. Sőt ez se a túl reprezentatív minta.
2020. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Azért, mert sok ember ingyenélő és azt hiszik passzív módon sok pénzhez juthatnak.
2020. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy te is inkább aktív vagy, és egy kicsit uni. A kérdésem a full aktívakra vonatkozott.
2020. ápr. 2. 18:59
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Társkeresőket nézve én is sokkal több passzív jelentkezőt találok sajnos vagy "unit" akik a legtöbb esetben szintén inkább passzív szerepben szeretnének lenni. Ez van egy jófarku, igényes aktiv ritka mint a fehér holló.
2020. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Erre panaszkodik minden passzív. Szerintem az a baj, hogy magasan a léc. A passzívak nagyrésze álomvilágban él. Nem magához mérten keres hanem magánál jobbat. Na aki meg jobb, az meg nem őt akarja :D
2020. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha a passzívok 95 százaléka, nem magas, kockahasú, helyes, min 18 centi farkú aktívokat keresne, mindjárt nem lenne kevés aktív... :D
2020. ápr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kevés ? Itt vagyok én is, máris eggyel több...
2020. ápr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

5

Nagyon igaza van

2020. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miskolcon is nagyon kevés. Nem találni..
2020. ápr. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 SzegedenJános ***** válasza:
100%
Én passzív vagyok. Nem olyan nagyon izmos nagyfarkú pasit keresek, engem jobban vonzanak a teltebb férfiak akik aktív szerepben lennének. Így nem annyira nehéz de én alapból megválogatom a partnereimet 22/biF
2020. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!