Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfias macis pasik ti könnyed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfias macis pasik ti könnyedén találtok komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mi szamit macisnak? En 180 magas vagyok es van tulsujom, igy kb 88-93 kg kozott ingadozok. Biszexnek vallom magam, de meg nem voltam fiuval. Lanyokbol is a ducik kezdemenyeztek jobban, de mivel nem az eseteim kenytelen voltam elhajtani oket. Amugy fiatalon nadszal gyerek voltam, anyam meg el is vitt az orvoshoz mert nem akartam hizni :D aztan 19-20 evesen kezdtem felpakolni sajnos, most meg 25 azon vagyok hogy leadjam vissza 75ig kb, az nem lehet olyan nagy feladat. A kerdesedre is valaszolva: az a baj ezzel hogy elsosorban az etkezes hosszu tavon nem kifizetodo, koleszterin, cukorbetegseg, vernyomas minden johet a kesobbiekben. Masodsorban pedig az embereknek csak kis resze kedveli a pocakos testalkatot. Probalj te is leadni valamennyit, akkor konnyebb lesz a partalalas.
2020. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!