Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg passziv srácok, pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg passziv srácok, pasik komoly kapcsolatot szoktatok keresni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 15. 06:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de nem találok.
2020. febr. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Meleg passzív srácok és pasik csak olyan párkapcsolatot keresnek, ahol az aktív huszonéves, izmos, jóképű és legalább 21 cm-es , a többi aktív szóba sem jöhet.

Lehet csodálkozni,hogy miért nincs normális párkapcsolat...

2020. febr. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
2.! Sajnos teljesen igazad van. Elvárás az van, de a másik oldal meg... Persze az is csak a gép előtt sokszor, mert találkozni sem fogsz vele, arra már gyáva, lusta, vagy egyéb. :(
2020. febr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3-asnak :)

Igazad van, gondolom, Te is megtapasztaltad, amit itt(is) folyik.

Tudnék pár nicknevet sorolni,akik írják a szívhez szóló hozzászólásokat,de gyávák,szerintem kamusok is. Lehet nem is annyi,és nem úgy néz ki, ahogy mondja.


De a lényeg,hogy igény, elvárás van....Pedig nem ártana magukba nézni,mert sajnos elég sok ápolatlan,piszkos,követelődző, bunkó viselkedésű passzív van,azért mert fiatalok, azt hiszik, övék a világ, és minden úgy lesz, ahogy elképzelik.

2020. febr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
35 éves full passzivvagyok kapcsolaton bellül a legjobb lenne
2020. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tgpps ***** válasza:
82%
Párkapcsolatot egyáltalán nem, de tartós szexkapcsolatot igen.
2020. febr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 biology97 ***** válasza:
85%

Alapvetően az lenne szerintem a megfelelő kérdés, hogy a homoszexuális férfiak keresnek-e párkapcsolatot.


A párkapcsolat, mint általában monogám emberi kapcsolatként fémjelzett életforma alapvetően ember- és habitusfüggő, nem az adott homoszexuális egyén szexuális együttlétben választott szerepéhez tartozó attribútum.


A monogámia kialakulásáról és íratlan alapelveiről rengeteg kutatás született, melyek egyrészt vizsgálják az evolúciós, másrészt az adott vallást/kultúrkört és a pszichét/habitust formáló környezetet. Ezek egymásra komoly hatást gyakorolnak, így a motiváció gyökerének felfedezése a párkapcsolatra vagy annak elutasítására nem egyszerű munka.


Általános problémaként említi a legtöbb barátom, ismerősöm, hogy szinte alig lehet normális párkapcsolatot felépíteni egy másik meleg férfival.


Elsősorban meg kell érteni evolúciós felépítésünk és ennek megfelelően biológiai szervezetünk gének által kódolt, ösztönös késztetéseit.

Alapvetően a legtöbb fajban a hímek a lehető legtöbb nősténnyel párosodnak annak érdekében, hogy ezzel nőjön a populáció génkészletének diverzitása, de mindamellett az ő génjei a lehető legnagyobb arányban maradjanak fenn a közösségben. Viszont a párzással esetlegesen egyedről egyedre terjedő STD-k (sexually transmitted disease természetes szupresszorok ebben a folyamatban, megakadályozva a populáció homogenizálódását.

Vannak családot alkotó és fenntartó, falkában élő vagy azt elhagyó egyedek, ez már fajonként változó jelenség, hogy az utódgondozás meddig, milyen formában jelenik meg.


Az emberek ezt a biológiai sajátosságot az állatvilághoz hasonlóan - mivel mi is onnan jöttünk és onnan származunk - magában hordozza.


A meleg párkapcsolatok egy részről azért nehezebben fenntarthatók, mert két férfi intézménye. A kapcsolat elsődleges alapköve a hűség és bizalom, melynek fenntartása vagy megtörése mindkét ember felelőssége. Viszont mindkét személy eltérő családi környezetből származik, a pszichés és pszichoszexuális fejlődésük is eltérő útvonalon ment végbe. Az ezek által létrejött "tartás" és "hűség" sokaknál eltérő tartalommal rendelkező fogalmak és sokan maguk sem tudják, számukra mit is jelent ez.


Van aki szeretne párkapcsolatot, van, aki nem. De sem a független egyedüllét, sem a párkapcsolat nem egyértelmű tartalmakkal vannak megtöltve. Tudd, mit szeretnél és tudd azt is, mit vársz el magadtól és a másiktól egyaránt.


Ha ez sikerül, akkor semmi akadálya nem lesz annak, hogy egymásra találjatok a megfelelő emberrel.

2020. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Passzív srác vagyok és komolyat keresnék.


Nem kifejezetten vannak nagy elvárásaim az ápoltságot, férfiasságot, (180cm+ magasságot) leszámítva - onnantól csak a személyiségünkön és a kommunikáción múlik mit szeretnénk.:)

2020. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Passzív vagyok. 38 éves. 187/85 és 14/4 intimmmel. Keresek én is komolyat de egyelőre senki sem mer találkozni sem sajnos
2020. febr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#2-esnek szólok, én kifejezetten nem örülnék nagy f*rkú srácnak, de hát kinek mi :)

És egyébként kizárólag komoly kapcsolat érdekelne, mivel sajnos még nem volt :( És igy nem is voltam még sráccal, de inkább várok a szerelemre, minthogy egyéjszakázzak..:)

18 vagyok, remélem sikerul vegre hamarosan :D

2020. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!