Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy férfi láncot hord a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi láncot hord a bokáján az egy jelzés, hogy meleg?

Figyelt kérdés
26 éves, soha nem volt barátnője, legalábbis felvállalva, pedig nagyon jóképű, izmos, okos. De még buliba se lehetett soha nővel látni.
2020. ápr. 5. 20:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Meg jöhetnek válaszok. Melegektől, hogy van-e ilyen jelük.

De az offolás, meg beszólogatás (akár egymásnak, akár nekem) elég volt.

2020. ápr. 5. 22:58
 12/18 A kérdező kommentje:

12: ezt miből szűrted le? Minden beszólogatás zavar. De látod, a kerdesre te se valaszoltal és sikerült is beszolni.

Ugy látszik, már egyik topicban se lehet, se kerdezni, se normalisan beszelni. Semmi sertőt nem irtam senkire.

2020. ápr. 5. 23:13
 13/18 anonim ***** válasza:
79%

Egy meleg srác nem fog elhívni randizni.

Ha pedig álcának kellesz, akkor nem fog jeleket használni, hogy tudassa a környezetével, hogy meleg. Smh

2020. ápr. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13: De már egyszer megtörtént, úgyhogy ez nem igaz, amit írtál.
2020. ápr. 6. 10:12
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben én is hordtam, igaz nem láncot, hanem egy bőr szalagot és nem vagyok meleg. Szerintem nyugodtan kérdezd meg, mi okból viseli, vagy ha nem tetszik, mond meg, hogy nem tartod férfiasnak, vegye le.
2020. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15: Köszi!
2020. ápr. 6. 11:50
 17/18 anonim ***** válasza:
89%

Egy bokalánc alapján messzemenő következtetést levonni elég merész.


Szerintem megér egy próbát a srác. ;)

2020. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17: nem akarok ez alapján következtetést levonni, csak gondoltam, megkérdezem itt. Én még soha senkin nem láttam bokaláncot, de látom, ez nem jelent semmit.
2020. ápr. 6. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!