Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, nektek sértő a b. zi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, nektek sértő a b. zi kifejezés?

Figyelt kérdés
Nekem nem, elvégre az vagyok. Ki hogy van ezzel?
2020. ápr. 6. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Igaz én bi vagyok, de engem is illettek már párszor ezzel a kifejezéssel. Nem érzem sértőnek.
2020. ápr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Minden a kontextustól függ. Azt hogy "okos" is lehet úgy ejteni hogy szarkasztikusan az ellenkezőjét jelentse. Az én baráti körömben általánosan elfogadott dolog, hogy kedvességből b. zizzuk, k. rvázzuk egymást és nem kérem ki magamnak mert meleg vagyok, hiszen tudom hogy nem sértő szándékkal mondják. Ha valami random idióta szól be az utcán az meg akkor is sértő lenne, ha éppenséggel nem lennék meleg.
2020. ápr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok se meleg se bi, de szerintem azért valami szinten sértő, a romák se szeretik ha leciganyozzak, szóval én úgy vagyok vele, hogy nem mondom azt, nekem se esne jól ilyen kifejezés ebben az esetben, akkor én miért mondjak ilyet?
2020. ápr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Azt azért érzi az ember amikor a bu*izásnak "éle van". Meg azt is amikor nincs.

Én próbálom kerülni de nem akadok ki feltétlenül, ha valaki használja. Nem a szavakat kell démonizálni, hanem a viselkedésformáktól kell tartani.

2020. ápr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, hogy ki mondja, milyen szituációban mondja és milyen szándékkal mondja. Sokféleképpen lehet mondani. Lehet sértő is, máskor meg teljesen közömbös, semleges, de akár még vicces is, ha épp olyan a szituáció. Mindegyikre volt már példa nekem.
2020. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem sértő. Egy szó önmagában nem lehet sértő.
2020. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az. Bár egymás közt szoktunk viccelődni vele
2020. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne sértő? Én is tudom magmról hogy b.zi vagyok,és szeretek az lenni.
2023. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!