Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, titeket zavar a B....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, titeket zavar a B. zi kifejezés?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 23. 06:50
 1/10 anonim ***** válasza:
6%

Nem zavar.

Ami zavar az az,hogy heteri.

Az felkúrblizza az agyam!

2018. ápr. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Engem sem zavar. Nem sérti az önbecsülésem, elfogadtam és így érzem jól magam. Egyébként pedig nincs aki ezt a címet mondaná. 29/F

A köcsögért harapok viszont... :))

2018. ápr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Thillmin ***** válasza:
92%
Igen, zavar. Nevezzenek melegnek, homoszexuálisnak, vagy csak utaljanak rám úgy, hogy a fiúkat szeretem! A 'b*zi' szó derogatív, becsmérlő, lenéző, bántó, és nagyon tiszteletlen. Szerintem mindenkitől elvárható, hogy adott személyre ne mondjon ilyet, ha csak az illető maga nem jelezte, hogy nem zavarja.
2018. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
engem zavar az ilyen fajta kifejezés, olyan egyszerre sértő és könnyen leszűrhető a személyből aki mondja hogy agyhelyen van ütve.
2018. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Meleg létemre én szerintem többet használom a kifejezést mint egy homofob
2018. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Dehonesztáló, pejoratív, alpári, lekicsinyítő. Csak a szellemileg leginkább elmaradottak használnak ilyen kifejezéseket. Egyértelműen sértő. Ha nem kedveli a melegeket, akkor vagy ne használjon rájuk semmilyen szót, vagy csak olyat, ami elfogadható. A meleg és a homoszexuális teljesen korrekt. E kettőn kívül mindegyik becsmérlő. Maximum a barátomtól fogadnám el, ha éppen olyan a szituáció. Kár, hogy a mai Magyarországon a legdurvább szitokszavunk kell, hogy legyen. Van még hova fejlődni.
2018. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem zavar ameddig valaki nem szitokszónak, gyűlölettel használja. Ha valakinek ez a legjobb a homoszexuális vagy meleg szavak helyett akkor felőlem nyugodtan nevezzen b-zinak. Én is szoktam használni.
2018. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
buzak
2018. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem zavar.
2018. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Öööö, szerintem ez a szövegkörnyezettől függ.

Igen, előfordul, hogy mi melegek egymás között ezzel viccelődünk, és egymás szájából ez nyilván nem számít sértőnek.

Azonban ha egy heteró mondja, ott már nem ilyen egyértelmű a szituáció, és ha nem is sértésnek szánta, mégis elsülhet úgy, hogy lehet nem esik jól.


És ha már itt tartunk, engem a "homoszexuális" szó irritál nagyon.

Könyveben olvasva pl. hogy milyen kutatások vannak, ott természetes abban a szövegkörnyezetben. Viszont ha élőben mondja valaki, akkor az nagyon idegenül hat számomra. Szerintem túl mű, túl távolító.

2018. ápr. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!