Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meg akartam kóstolni a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akartam kóstolni a saját spermámat, de miután maszturbáltam, elment tőle a kedvem, és már nem voltam lelkes. Ez miért van?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 08:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%
Élvezz a tenyeredbe, és mielőtt teljesen elsülsz, előtte nyomd a szádba. Néhány alkalom után talán elmúlnak a gátlásaid.
2020. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
96%

A legtöbb férfit a szexuális aktus csak addig érdekli, amíg nem történt orgazmusa. Ezért van, amire sok nő panaszkodik, hogy orgazmus után a férfi a fal felé fordul és elalszik, ahelyett, hogy a nő izgalmi állapotát további enyelgésekkel, csókokkal, simogatásokkal, szavakkal lehiggassza.

Ez játszódik le nálad is: csak az orgazmus beteljesüléséig érdekel a dolog, utána - hiába akartja az eszed - a lelked már nem akarja.

2020. ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így van. Néha rákényszerülök, ha elfelejtek zsepit készíteni. Valahova el kell tűntetni.
2020. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
93%

@ # 12/13 Időpont ma 12:01

-ez azért nem egészen van így. Nyilván hetero ember saját spermájára addig izgul(már aki), míg el nem élvez, de barátnő más. Ott ha elsültél is még mondjuk ki tudod nyalni anélkül, hogy undorodnál tőle és farkad sem lankad le teljesen

2020. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
91%

#14,

igazad van!

2020. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!