Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sportoló sráccal, akár élsopor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportoló sráccal, akár élsoportoló, akár csak hobbi szinten sportoló, volt valakinek szexkalandja? Mennyi évesek voltatok ekkor?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 9. 01:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
25%

Csak olyannal, mivel én is az vagyok, és én csak olyannal jövök össze (még kalandra is) aki minimum annyit tud adni mint én neki.

Bár nem csak kaland, de volt egy 17 évesen, egy pedig mostanában.

20N

2020. ápr. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
92%

20 alatti srácokkal voltam. Ami volt eddig.

vizilabdás (3 is)

focista (2 is)

kosaras (2 is)

evezős

és bár nem sport de mégis a táncos, amiből 3 volt. Volt ilyen versenytáncos is (ott sok a meleg), meg színházban táncoló meg akrobatikus.

És mind passszív volt vagy uni mert én aktív vagyok.

2020. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
85%
Tesitanárral, aki 26 volt, én meg 17.
2020. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
90%
Nekem bírkozó volt. Ráadásul passzív :P
2020. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
91%

Két csapattársammal rendszeresen verjük együtt, ezen kívül rgy eset volt masik városba voltunk meccsen, messze volt, ottaludtunk és az ellenfél csapat egyik játékosa már a meccs alatt is sokat nézett, aztán a végen oda mentem hozzá, dumaltunk és felhívott magához, féltem amúgy mert soha nem csinaltam meg ilyet előtte, de felmentem és toltunk egy gyors orlat ő is nekem meg né is neki

Aztán le ismléptem xd azőta se beszeltem vele pedig am jó pali volt xd

2020. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
91%
Focistával, úszóval és kézilabdással is. Van köztük ismert sportoló is :)) Jó testük volt az bizti
2020. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
92%
...Mennyire irigyellek benneteket, de ha ilyen szerencsés lennék, a helyetekben stabil kapcsolatot is próbálnék kialakítani. Már ha tényleg így van. :/
2020. ápr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
96%

Nekem egy versenytáncos tetszett meg a meleg naturista strandon. Gyönyörü test, szép farok, kedves arc. Szóval leszólítottam, és lett is afférunk. Késöbb is találkoztunk, amolyan alkalmi egyéjszakás kalandjaink vannak még manapság is. Örülök neki, hogy bátor voltam és leszólítottam.


Az elözöekben írta valaki, hogy a versenytánc nem (igazán) sport. Hát akkor mi ? A sakknál mindenképpen fizikailag megterhelöbb.... ;-)

2020. ápr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt vízilabdázó és kézilabdás is, ismert is volt köztük :)
2020. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a kézilabdások nagyon bejönnek, elég sok jó pasi van köztük.
2020. máj. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!