Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy ismerősöm facebook-oldalán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerősöm facebook-oldalán az érdeklődési körnél "férfiak" van megadva, szerintetek meleg lehet?

Figyelt kérdés

Egy srác osztálytársamról van szó, valójában egy csajozógép, állandóan hülyíti a nőket. Viszont feltűnt, hogy az oldalán a férfiakat jelölte meg érdeklődésként, ez már több ideje így van, valószínűleg nem egy elveszített fogadás miatt van. Nem tudok mire gondolni, hiszen ilyet félrenyomni csak úgy lehet, ha oda se nézel, mire kattintasz. Ti mit gondoltok?

19/F



2020. ápr. 10. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Simán lehet csak véletlen. De amúgy osztálytárssal én nem kezdenék. Illetve sose kezdtem volna. Amúgy én 28 vok. Szívesen megismerlek :D
2020. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak viccből csinálta.
2020. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak viccből, fölösleges messzemenő következtetéseket ebből levonni, én még pl életemben sem néztem meg senkinél, hogy mégis ki iránt érdeklődik a fb szerint.
2020. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3

Régebben ez sokkal könnyebben látható volt, de ahogy frissült a facebook, nagyon el lettek rejtve ezek az infók, mint pl a vallási nézetek, érdeklődési kör, ilyesmi. Szó szerint kutatni kell utána. Régen nem így volt.

2020. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak félrekattintott, vagy poénból írta ki, s maga sem tudja, hogy ez van bejelölve. Általában nem az Fb-n szoktak coming out-olni az emberek és nem ennyire burkoltan.
2020. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem lehet, hogy pl azok a férfias dolgok éneklik úgy általában, pl a gyúrás, amikor edzések, meg hogy hogyan legyen sármos, hogyan hódítsa meg a hölgyeket; meg hogy esetleg mi most a legújabb legmenőbb férfikölni, meg ilyen divatok, trendek.

Szóval szerintem nem feltétlenül meleg. Szóval lehet, hogy pl a csábításról, meg a határozott, férfias fellépésről, a magabiztosságról, az önbizalomról akar minél több infót gyűjteni. Hogy hogyan lehet pl olyan jóó férfias a kisugárzása; esetleg milyen könyveket olvasson el, amitől növekszik az önbizalma és határozottabb lesz, mert azt szeretik a csajok. Vagy legújabb ilyen edzések, diéták, meg pl esetleg férfi a konyhában, hogy ilyen egyszerű ételek-praktikák; vagy hogy ki mennyi futást javasol mondjuk hajnalban; milyen cipők, ruhák azok, amik most nagyon népszerűek, amiben nagyon lehet mostanában hódítani. stb. Tehát szerintem akár ilyen is lehet, tehát nem feltétlenül meleg. Tehát önbizalom,meg hódítási technikák, meg sárm. Meg pl lehet ilyen tök férfias még az üzleti élet, hogy pl tök menő, ha valaki indít egy vállalkozást, és akkor ilyen tök szép öltönyben jár, és akkor mondjuk tárgyalási technikák vannak, stb.

2020. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elöttem szólóval maximálisan egyetértek.


Ha viszont ez a srác neked tetszik, akkor kérdezzél rá nála, hogy mit akar a facebokon a fiúktól - ilyen egyszrü.

2020. ápr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy tényleg csak "hülyíti" a nőket és meleg. Csak kacérkodnak egymással. Vagy tudsz róla, hogy van/volt csaja? Ilyet azért nem ír ki senki facebookra, ha nem meleg. Hülyeségből pláne.
2020. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kettővel ezelőtti és az az előtti. Ezt a nézőpontot egyszerűen nem értem. Az "érdeklődési kör" azért eléggé konkretizálva van. Tehát, hogy melyik nem felé nyitott, ezt szerintem nem lehet félremagyarázni. Vagy hülyeségből írta ki, vagy azért, amit jelent. Félreértelmezni nem lehet, mert egy 10 éves is tudja, hogy mit jelent.:D
2020. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
Attól csajozhat, ha érdeklik a pasik is. Nem egy olyan pasiról tudok, aki csajozik, illetve csaja is van, de mellette szopja a farkakat, vagy épp egy fiúval jót élvez. Tehát minden előfordulhat már. Lehet kíváncsi, hogy ki próbálkozik nála és vevő lesz a pasis dologra.
2020. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!