Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak szerintem nagyon gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nagyon gáz hogy társkeresőkön sokszor degradálva vannak a feminin melegek?

Figyelt kérdés
Egy csomó profilnál látom hogy kiírja nem kér a "lányos izékből, hercegnőkből, drámakirálynőkből, rossz buz!kból, stb". Nem azzal a ténnyel van bajom hogy valakinek ezek a melegek nem jönnek be, szíve joga mindenkinek hogy kit keres. De szerintem ezt úgy is el lehet mondani hogy mások számára ne legyen bántó. Hozzáteszem én férfiasnak mondott aktív srác vagyok de sok femininebb meleg barátom van.
2020. ápr. 15. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

A profilokra a másik véglet meg azt írja ki, hogy nem férfiasat keres és szintén nem virágnyelven megfogalmazva. Szóval ez minden irányba működik.

A társkeresők nagy része így elég gáz.

2020. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ott az emberek nagy része nagyképű. Mit vártál? Ez fordítva is igaz szerintem. És minden csak a szex körül forog. Undorító nagyképű emberek vannak ott. Nagyképűek a nagy semmire.
2020. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt imádom a legjobban, amikor kerek-perec le van írva a profilomra, hogy NEM Szexet keresek, mert undorodom az alkalmi kapcsolatoktól és akkor jön az üzenet, hogy: "szex érdekel?" És akkor még én vagyok a gonosz, rossz, amikor már elegem van és kifejtem erről hogy profilt kéne olvasni (mert nem értem miért olyan nehéz elolvasni.)

És el vagyok küldve melegebb éghajlatra.


A másik kedvencem pedig, hogy mérhetetlenül undorító üzeneteket szoktam kapni, aki kicsit sem fér bele a jó ízlés határaiba.

2020. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont hogy a feminimebb passzivok jonnek be
2020. ápr. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ezzel nem csak az a baj, hogy másokat degradálnak, hanem sokan saját maguknak is ellentmondanak, ugyanis elég sok olyan meleg van, akiről első ránézésre nem mondanád meg, hogy meleg, mivel férfias, sportos, HETERÓS de a viselkedéséből meg simán lejön, hogy ja, amúgy ez csak a látszat. én őket amúgy csak sajnálni tudom, mert nyilván nem könnyű úgy élni, hogy saját magadat sem tudod elfogadni, illetve azt a közösséget amihez tartozol. én viszont a magam részéről inkább vagyok nem heterós, minthogy az egész életem arról szóljon, hogy próbáljak másnak tűnni, mint aki vagyok.


23/f

2020. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

# 5


Nem értelek. Igen, vannak olyan melegek, akikről kinézet alapján nem mondanád meg, hogy azok, nagyon jól néznek ki, törődnek magukkal, férfiasak, de egyes gesztusokon, megnyilvánulásukon mégis látszik rajtuk, de szerintem ezzel semmi baj nincsen. Miből gondolod, hogy ezek a melegek ezt csak magukra erőltetik? Pont hogy te degradálod a melegeket, olyan kontextusban beszélsz róluk, hogy ők kevésbé férfiasak általában testileg és viselkedésben és ezt csak magukra erőltetik. A hetero fiúk között is vannak ilyen "nyüzügébb" testalkatú férfiatlan fiúk, amivel szintén nincs semmi baj. Egyszerűen nem értem miért lenne azzal baj, hogy ha egy meleg, akin egyébként látszik, törekszik arra, hogy jól nézzen ki, edz. Nem mellesleg a melegek nagy részének a férfias férfiak jönnek be, vannak, akik kifejezetten feminin fiút keresnek, de szerintem ők vannak kevesebben.

2020. ápr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6-os


én itt most elsősorban azokról beszéltem akik a femininebb melegeket lenézik és azt hiszik, hogy ők a férfiasság mintapéldányai csak mert ki vannak gyúrva, meg szakállat növesztettek. azzal pedig tisztában vagyok, hogy nem mindenki egyforma és vannak férfiasabb, illetve femininebb melegek, de aki tényleg biztos a saját férfiasságában az nem fog másokat leszólni, vagy bántani, csak azért mert ők nem pont olyanok mint ő. remélem ebben a kontextusban érthetőbb a válaszom, azt hittem mondjuk, hogy a kérdést elolvasva egyértelmű lesz, hogy miről beszélek.

2020. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Én nem nézem le őket és nem is szoktam ócsárolni a feminim srácokat/pasikat.

Sőt én vonzónak találom őket.

Elfogadom hogy ők ilyenek és kész.

Viszont azt utálom ha más a profilján szidja őket.

2020. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon gáz, de a társkeresőkön leginkább kétféle ember mutatkozik meg: akinek a külső számít, meg aki csak szexet keres. Én évek óta nem vagyok fent. Elég önbizalomromboló tudott lenni néha az egész társkeresés (főleg mivel abba a kategóriába tartozom, amelyikből "nem kérnek"), így felhagytam az egésszel, és inkább egyedül vagyok. Manapság inkább max. levélben való beszélgetésekre vágyom csak.
2020. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!