Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívak, Volt már olyan szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívak, Volt már olyan szűz sráccal dolgotok aki közbe mégse akarta?

Figyelt kérdés
Tehát mikor elkezdted berakni meggondolta magát? Hogy reagáltatok? Én pl filóztam már olyanon hogy kipróbálom de pl én is törtem a fejem, hogy mi van ha közbe azt érzem nem akarom, nem élvezem, stb.
2020. ápr. 17. 12:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Mondta, higy inkább ne. Kicsit csalódott voltam, de ha nem nem 😉. Befejeztük máshogy😄
2020. ápr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt olyan, de ebből miért kell ügyet csinálni? Ha azt mondaná közben, hogy "hagyjuk abba", akkor menten kihúznám, és rákérdeznék, hogy mi a baj?

A szexben alapvető lenne az empátia. Túl azon, hogy az akarata ellenére folytatni jogilag bűncselekmény, egy kicsit is értelmes, empatikus ember nem akar rosszat okozni a másiknak.

2020. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%

Én megérem a kérdést. Dugtam én már izmos 17 évessel aki mikor mondtam, hogy óvatosabban akkor lefogott és még vadabbul megdugott. Befogta a szám a másik kezével. Nem mentem feljelenteni hisz mi értelme. Könnyezve végig csináltam aztán ott hagytam. Nem mindenki fair játékos.


Amúgy ennek köszönhetően ma már csak aktív vagyok kb. És én se gondolom hogy ha szólsz hogy ez neked új akkor gáz lenne.

2020. ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
# 3 Ez durva. Nem mondtál neki utána semmit?
2020. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
Azt gondolnánk ritka az erőszak, de nem. Én is éltem át olyan együttlétet ahol a másik fél visszaélt az erejével és a helyzettel. 26 vagyok most. 2 ilyenem is volt. Az egyik orálban volt erőszakos. Ott 17 voltam ő meg 16. A másik análban. Ott 19 voltam a srác 20. Engem is lefogott és még pofont is adott a "Tudom, hogy élvezed k-csög" mondat kíséretében. Konkrétan lesz-rta mit mondok. Szerintem még élvezte is mert gyorsan elélvezett. Aztán mint aki jól végezte dolgát felöltözött és elment. Mikor mondtam a magamét olyanokat mondott, hogy ha nem élveztem volna már hívnám a rendőrt, stb. Nem nézett ki gáznak sőt a beszélgetés alatt se utalt semmi rá, hogy ilyen lesz. Szóval mindig vannak bolondok.
2020. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Durva story. Köszi a normális válaszokat is.
2020. ápr. 17. 15:50
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

Uni vagyok, a partner passzív volt.

Igen, volt. Behatoltam, ment minden ahogy kellett, de egyszercsak megszólalt hogy hagyjam abba. Azonnal leálltam, kivettem, majd érdeklődtem hogy én csináltam-e rosszul mert úgy tűnt hogy élvezte a dolgot. Majd felöltözött és elment szó nélkül. Dobtam neki egy üzenetet hogy ne haragudjon hogyha én csináltam valamit rosszul, majd pár nap múlva felhívott hogy nem én voltam a baj, élvezte, csak beugrott neki egy rossz emlékkép, amikor az expasija erőszakosan bánt vele és kérlelés ellenére megdugta.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a leállításnak akár lelki oka is lehet rossz tapasztalat, rossz emlék miatt.


Ha valakit érdekel, akkor pozitív vége lett, mert újra találkoztunk és beszélgettünk a dologról majd másik alkalommal a szex is ment végig ahogy kell.

2020. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

Uni vagyok

Egyszer volt. Leállított a pasi, pedig már közel jártam hozzá hogy elélvezzek és ő is merev volt végig szóval azt hittem élvezi. Leállított majd elrohant a fürdőszobába. Kijött és csak annyit mondott, hogy:kakilnom kellett. :D


De persze azonnal leálltam csak hirtelen azt sem tudtam mi a franc van.

2020. ápr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

Kezdeném a kérdéssel. Szerintem normális aktív ezt elfogadja és max orálisan kielégíted.


Ami a 2 ádozatot illeti. Nem szoktam mesélni erről de látva mennyi áldozat van én is mesélek. Megjegyzem először és egyben utoljára.

Hármas szexre keresett két fiú harmadikat egy appon. 2 francia srác. Tetszettek. A találkozó jól is indult. Megbeszéltük előre, hogy csak az egyikük dug mert a másiké nekem nagy vele csak orál, stb stb. Kb 10 percig elvoltunk. Aztán csengettek. Ők franciául beszéltek vmit de éreztem valami fura van. Kérdeztem angolul mi van. Mondta az egyik, hogy semmi para. Csak egy haverjuk beugrik valamiért. Azonban mikor visszajött a másik srác akkor lefogtak és kaptam pár pofont. Majd közölte hogy most pedig az lesz amit ők akarnak. Tovább nem mesélem. Sajnos sok olyan dolog történt amit nem akartam. Gyötrelmes 2 vagy 3 óra. 2 évig nem találkoztam senkivel. Pszichológussal csak. Hibáztattam magam. Tanulságot mégse tudok. Nem tűntek olyannak. Tekintve hogy nem találnánk meg őket hisz franciák és nem akartam megalázni magam nem tettem semmit az ügyben. És semmi nem utalt arra, hogy ez lesz. Semmi. Azt nem értem csak, hogy ezt miért? Hogy lehet ezt élvezni? Hogy találkozik össze 3 ilyen ember? Vagy ezért jött eleve ide és másokat is bántottak?

2020. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem kérek priviket majd. Mert nem akarok mesélni, se semmi. Csak azért meséltem el, mert látom sokaknak kibukott itt most ez. De nem akarok erről beszélgetni. Se másról.
2020. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!