Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A heregolyók izgatását,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A heregolyók izgatását, ingerlését miért nem csinálják sokan?

Figyelt kérdés
Nekem sem igazán volt olyan, hogy a passzív partner foglalkozott volna velük, illetve nagyon sokaktól hallottam, hogy nem csinálják nekik sem, pedig szerintem élvezetes amikor nyalják, beveszi a szájukba vagy finoman simogatják, cirógatják. Szerintem plusz ingert ad.
2020. ápr. 21. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En sok pasival találkoztam akit csikizett ezert hanyagoltam inkabb.
2020. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Mert ha nem mondod nekik akkor nem tudják hogy jó neked - ha jól értem te vagy aktív fél. Hát akkor - már megbocsáss' - de viselkedj is úgy, mond meg neki hogy csinálja és kész :)
2020. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Uni vagyok, és én magamtól elkezdem csinálni. Ha nem tetszik az aktív partnernek mert nem szereti, akkor jelzi.


Én azt mondom, hogy inkább próbáljak meg plussz jó érzést adni, és esetleg leállítanak, minthogy meg sem próbáltam.

2020. ápr. 21. 15:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én attol el tudok élvezni ! :D
2020. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm nekem is azt mondta, hogy az előző 2 kapcsolatában nem szerették, pedig ő imádja csinálni. Én meg kapni, szóval nálunk rendszeres
2020. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Croissant0101 ***** válasza:
100%

Én izgatom és szeretem ha nekem is izgatják.

Ha valakinek nem jön be, akkor szól és abbahagyom.

2020. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar. Érzékenyek...
2020. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem csinálni és azt is ha nekem csinálják, de tényleg kevesen szokták. Én is találkoztam már jópár olyannal akinek ez csikis volt.


23/f/u

2020. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 nonamenickname ***** válasza:
100%
Csinálni szeretem, attól hogy nekem csinálják kicsit félek mindig, mert egy srác egyszer eléggé durván ,,nyúlt" hozzá, és nagyon fájt. Ott vége is lett a szexnek. Akár lehet rossz élmény is az oka.
2020. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon érzékenyek a heréim, fáj ha nyalják, szopogatják - ezért sem szoktam én a masikéval foglalkozni (magamból indulok ki), hacsak nem kéri. Akkor szívesen.
2021. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!