Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gáz vagy nem gáz, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz vagy nem gáz, ha egy pasiban jelen van egy kupac fétis?

Figyelt kérdés

Öltönyfétis

Karórafétis

Katonás, rendőrös szerepjáték fétis

Csikizős kötözős BDSM fétis

emellett

romantikus, gyengéd szeretkezést is kedveli



Mennyire fér ez meg egymással egy átlagos meleg férfiban?



(Priviket nem kérek, nem vagyok kalandor tipus, a kérdés elméleti, komoly kapcsit keresnék, és nem itt :)



2020. ápr. 22. 16:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Vicces hogy a kalandot offolod, holott ezeket főleg kalandba élheted ki, mert kicsi az esély, hogy olyat találsz aki ugyanezekre vevő.
2020. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek mind beleférnének, komoly kapcsolatban is.
2020. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem, mert a bemutatkozómban ezekről is tabuk nélkül irok - sok más mellett.

éppen amiatt, hogy ne menet közben derüljön ki, ha nem illünk össze ilyen téren.

2020. ápr. 22. 16:53
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is érdekes a kaland kilövése.


Továbbá ez tuti mind fétis? Azért az hogy szeretek valamit, vagy megmozgat egy kicsit szexuálisan, az nem fétis. Hogy értsd, izgatónak találom a pasikat fecskében, de ettől még nem lesz fétisem a fecske alsó.

2020. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Croissant0101 ***** válasza:
100%
Én sem hinném, hogyha ez mind fétis lenne. Tényleg különbség van a fétis és a tetszik/bejön dolog között.
2020. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 nonamenickname ***** válasza:
100%
Hány éves vagy kérdező, hogya szabad tudni? Ezt most minden rossz indulat nélkül kérdezem.
2020. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szürke 50 árnyalata maratont tartottál? 😂
2020. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

30 körül

egyszer volt egy rövidebb kapcsolatom, amiben semmit sem élhettem ki ezek közül

kapcsolaton kivül nem szexeltem soha

2020. ápr. 22. 18:04
 9/18 Croissant0101 ***** válasza:
82%

30 év körül olyat írni, hogy kapcsi elég gáz. Mondjuk alapból gáznak vélem a fiatalok között is.


Tudjátok a sok rövidítésre annyit tudok mondani, hogy v és a vagy között az AGY (vAGY) a különbség.

2020. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ja, hát te egy ilyen ügyes fickó vagy, hogy te ennyiből képes vagy komplex emberi lényeket egy csapásra kiismerni! ;) A nálad picit árnyaltabban gondolkodó embereknek elég más szokott rólam lenni a véleményük.
2020. ápr. 22. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!