Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok nektek mi a "helyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek mi a "helyes sorrend", ha ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Srácok nektek mi a "helyes sorrend", ha ismerkedtek? Hogyan alakítjátok a dolgot?


A.) Beszélgetés (online), Barátkozás, és ha alakul Kapcsolat vagy több (+Szex)


B.) Szex (akár ismeretlenül), Barátkozás, és ha alakul Kapcsolat


Leginkább az egyetrmistakorú srácok vagy kicsit idősebbek véleménye lenne számomra érdekes (csupán azért mert kiváncsi vagyok, hogy a korosztályom miképp próbálkozik hozzám képest) de persze akárki véleménye jó lehet.:) Ha írtok kort akkor külön köszönet.



2020. ápr. 23. 07:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Én is az A-t látom járhatóbb útnak, nyilván ehhez más is szükséges mint attitűd vagy adott szituáció. Viszont amit én életpéldán keresztül jobban látok az az, hogy igenis a B megoldást választjuk/választják.


Lehet, hogy a kommentelők között is sokan szinglik vagyunk, és ha 8-an, 9-en azt gondoljuk normálisnak, hogy az A egy jó út, akkor az már egy jó kezdeményézés - vagy csak az lehetne.:)) mert leírni mindent szép, más az is ha benne vagyunk és csináljuk, kérdés hogy ezt ki szeretné.

2020. ápr. 24. 16:26
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#10 vagyok

Ennél szinglibb már nem is lehetnék :D

Ha közlöm, hogy nem fogunk dugni az első randin, úgy néznek rám, mint egy alienre, hogy „valami nem stimmel”. Vagy a másik kedvencem a „Jó-jó, persze :)” úgy tesz, mintha minden rendben lenne ezzel, aztán ghosting, és többet nem beszélünk :)

Nagyon sokszor belefutottam, hogy valaki úgy kezdte az ismerkedést, hogy neki a szex nem fontos, és nem kell fejest ugrani bele, és mire megörültem volna neki, hogy végre jól érzem magam valakivel, és beszélgetünk, és jól érezzük magunkat, máris kéjes tekintettel hív fel magához. Gondoltam, jó, akkor játsszunk ilyet, de megmondtam neki többször, hogy nem akarok vele már most dugni, mert egyáltalán nem ismerem. „Jó-jó-jó, nyugi nem kell.” És amikor felmegyünk, és látják rajtam, hogy itt most TÉNYLEG nem lesz szex, akkor persze jön a kiábrándult, unott arckifejezés, meg a „aha nagyon igzi. mikor mész már?” szájhúzás.

Egyszerűen képtelenek felfogni, hogy nekem ez nem megy ennyire gyorsan; lehet erőltetni, de elfuserált helyzetek fognak belőle születni úgy, hogy én szóltam előre 🤷

Az általános tendencia valóban a szex orrba-szájba, és a többi senkit nem érdekel, de mindenki rinyál, hogy nincsenek normális pasik, akikkel lehetne párkapcsolatot kialakítani

2020. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagyok és azt tapasztalom, hogy sokan először kipróbálják a szexet, tehát B és ha az élvezetes, akkor lehet tovább fejlődni a randikhoz, ismerkedéshez és barátkozáshoz A. De lehet hogy csak én látom így.
2020. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

B.

A barátkozás és a szex sorrendje felcserélhető, nem számít a sorrendjük, de mindkettőre szükség van egy kapcsolathoz.

2020. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
84%
14-es vagyok, őszintén nem is értem azokat, akik szex nélkül belemennek egy kapcsolatba. Heteket, hónapokat töltötök ismerkedéssel, randizással és amikor végre ágyba kerültök, kiderül hogy teljesen mások vagytok, rossz a szex és bukik az egész.
2020. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!