Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerinted te kiszúrnál egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted te kiszúrnál egy nemibetegséget a másik farkán?

Figyelt kérdés

Sokan és sokat kalandozunk. Vajon mindenki tudja mindennek a tünetét? Mert sok dolognak hamar el is múlik. PL a szifiliszé elmúlhat de attól még ott van. HIVnek nincs is.


Ma láttam egy farok képet és kiszúrtam rajta vmit. Más szerintem nem is foglalkozna vele. A linket szívesen elküldöm ha érdekel. De gondoltam ez jó példa, hogy vajon mi is lehet. Vagy semmi? Én eléggé parás és felkészült vagyok a témában. De sajna más nem hiszem.


2020. máj. 1. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ki de csak mert egyszer majdnem szifiliszes lettem. Azóta figyelek. A srác akitől elkaptam majdnem 16 volt. Nem volt sok sráccal. Összesen 3 fiúval. Az egyik én voltam. És mégis elkapta. Szóval azóta figyelek. Sose lehet tudni. Muti a képet.
2020. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Mit szúrtál ki rajta?
2020. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Megmutatod azt a képet?
2020. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Írj és átdobom.
2020. máj. 1. 17:35
 5/12 A kérdező kommentje:
Akik írnak utána írhatnának ide véleményt. Én se vagyok biztos benne hogy a képen lévő srác beteg de pl szifilisz kezdeti tünete lehet.
2020. máj. 1. 17:46
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Attól függ, melyik betegséget. Egy gonorrheát szerintem kapásból ki lehet szúrni a folyás miatt, a szifiliszt nem feltétlenül, ahogy a HPV-nál is a szemölcsök elhelyezkedése és száma az, ami alapján ki lehet szúrni.
2020. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én arra is kíváncsi lennék vajon hányan tudják hogy mik a szifilsisz tünetei és hol jelentkeznek és meddig. Mert az egyik barátom pl Pesten dolgozik egy klinikán. Ő mesélte, hogy nem cska melegek közt és nagyon nagyon sok eset van mostanság. Főleg 20 alattiaknál. A 18 év alattiaknál ráadásul csak a szülő beleegyezésével lehet sok helyen csak a kezelés. Amit ugye nem sok tini akar, hogy emiatt behívni anyut vagy aput. Szóval igazi szívás. Így viszont nem kezelik és a tünetek elmúlnak de tovább fertőz. Akár csókkal is. Azt mesélte decemberben, hogy a nyári időszakba közel 500 esetük volt. És ők csak 1 klinika.
2020. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Ezt a szifiliszt talán megerősíthetem annyiban hogy én 3 fiatal srácot tudok akinek volt. Egy nyíregyházi 19 éves, egy pécsi 17 éves akinek mázlijára az anyja tudja és egy pesti srácot aki 17. Mind jó barátom. És a legjobb hogy nem gondolta egyik se hogy elkaphatja mert gumiban dugnak. Azonban az orál és a smár ugye...


A kép nekem is jöhet de most a képen lévő akkor beteg?

2020. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Jöhet a kép, de igen, én is volt akinek azért nem írtam a társkeresőn mert kiszúrtam a farkánt hogy beteg.
2020. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Farkán... látszott a HPV vagy a szifiliszes fekély, esetleg vöröslött a gombától.
2020. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!