Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerinted te kiszúrnál egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted te kiszúrnál egy nemibetegséget a másik farkán?

Figyelt kérdés

Sokan és sokat kalandozunk. Vajon mindenki tudja mindennek a tünetét? Mert sok dolognak hamar el is múlik. PL a szifiliszé elmúlhat de attól még ott van. HIVnek nincs is.


Ma láttam egy farok képet és kiszúrtam rajta vmit. Más szerintem nem is foglalkozna vele. A linket szívesen elküldöm ha érdekel. De gondoltam ez jó példa, hogy vajon mi is lehet. Vagy semmi? Én eléggé parás és felkészült vagyok a témában. De sajna más nem hiszem.


2020. máj. 1. 17:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

5 éve dolgozom nőgyógyászaton, de még egy darab szifiliszes sánkert nem láttam. Ha fel is ismerném, csak azért, mert tanultam róla és láttam képet.

Nyilván herpeszt, nemi szemölcsöt felismerek, azt azért elég gyakran látok. A gonorrheának, chlamydiának a legtöbb esetben nincs tünete, pont ez a szívás vele.

Nem egy olyat láttunk, akiknek csak a kismedencei tályogja kapcsán derült ki, hogy chlamydiás. És az nem túl humoros, mikor egy huszonéves lány elveszti akár mindkét petevezetékét, mert nem volt annyi esze, hogy normálisan védekezzen, és leszűrettesse a párját, mielőtt koton nélkül magába engedi.

2020. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem figyeltem, hogy homo kategória. De a hozzászólásom lényegén nem változtat: sok nemi betegségnek nincs tünete. Szóval szép dolog, hogy dugás előtt megnézed a másik farkát, hogy van-e rajta valami, de az, hogy nincs rajta semmi különös, még nem jelenti azt, hogy nincs semmi betegsége.
2020. máj. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!