Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ennyire fél mindenki a koronav...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire fél mindenki a koronavírustól?

Figyelt kérdés

Nem akar senki találkozni a korona vírus miatt ez normális jelenség ? 😂😂

Mindenki ennyire fél tényleg vagy csak én nem foglalkozok a járvánnyal egyedül???


2020. máj. 2. 17:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos így van. Nagyon kevesen hajlandóak találkozni.


Ellenben egyet értek azzal aki azt mondja hogy most nem találkozna.

1. Nem tudhatod hogy neked milyen alap betegséged van amiről nem tudsz. Volt olyan akinél akkor állapították meg bogy leukémiás. Meghalt.

2. Attól hogy neked nincs semmi bajod, te simán tovább adhatod barkinek.

3. A simán tovább adhatod bárkinek jelenséget meglovagolva, átadhatod a saját családod tagjainak, a nagyszüleidnek.

4. Neked nincs tüneted de átadod a szüleidnek akik elmennek nagybevásárlásra a nagyszüleidnek. Tényleg megéri kockáztatni és nem kordában tartani magad 2-3 hónapig?

2020. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen helyzetben is erre gondol,attól normál esetben is nagyobb eséllyel kapsz el bármit.


Tehát jobb elkerülni őket...

2020. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szóló 2 emberkével értek egyet.

Rohadtul kanos vagyok már egy ideje, de mivel én vásárlok most be a nagyszüleimnek így offos, hogy találkozzak akárkivel. Főleg így, hogy látom pl a kérdező is szarik bele. Nekem van koronás ismerősöm, kettő is. Olaszországban jártam egyetemre, ottani ismerőseim közül meg mégtöbben koronások.

Kérdésre válaszolva: Ja, ez lenne a normális jelenség. Bár amint látom sokan nem normálisak.


28/f

2020. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%

Én nagyon szívesen találkoznék a kérdezővel :D vagy bárkivel Pestről egy alkalmira

26/F/Bp.

2020. máj. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, sokan nem törődnek vele.
2020. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Mert szerintem nincs is semmi amitől félni kellene ! :)

Remélem lesz olyan vagány srác aki mer talizni és nem foglalkozik ezzel az egész hülyeséggel :)

2020. máj. 3. 13:45
 17/19 -remete- ***** válasza:
100%
én sem találkozgatok...
2020. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
72%
Én nem félek a vírustól és jó lenne, ha az egészséges emberek sem generálnák a pánikot. A veszélyeztetett csoportot kéne elkülöníteni, mert amennyiben a keresőképes(krónikus betegségektől mentes) többség szépen otthon marad, annak beláthatatlan következményei lesznek(pl. válság, éhezés). Minél tovább tartják fenn a politikai vezetők ezt az állapotot, annál nagyobb az esély, hogy emberek nem a vírusba, de az otthonmaradás következményeibe halnak bele.
2020. máj. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
utolsó teljesen egyetértek veled ! 🤗🤗🤗🤗🤗
2020. máj. 4. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!