Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogy mondanátok/mondtátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy mondanátok/mondtátok el otthon, hogy kapcsolatotok van?

Figyelt kérdés

Világ életemben párkapcsolatot kerestem, és végre úgy érzem megtaláltam azt, akire szükségem van. Három hónapja vagyunk együtt, és nagyon boldog vagyok vele, a legboldogabb. Anyukámmal élek, ő tudja rólam lassan már egy éve az előző kapcsolatomból, viszont miután szakítottam vele nem volt szó soha erről a témáról. Viszont úgy érzem hogy a párom megérdemel annyit teljes mértékben, hogy felvállaljam itthon, jelen esetben még csak az anyukám előtt. Tapasztalatok, ti hogy mondtátok el? Szernitem tök jól fogadná, csak egyszerűen nem merek odaállni és elmondani, a páromat viszont mindennnél jobban szeretem...

18/F


2020. máj. 9. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja rólad, akkor nem tudom, hogy ezen miért kattogsz. Eléállsz és annyit mondasz hogy van párod és szeretnéd bemutatni neki. Ennyi. Nem kell túlkomplikálni. Egyébként becsülendő hogy a családod előtt vállalnád. Én is vállalom és csak olyan párt keresek, akivel a család előtt nem kell titkolózni.
2020. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőről hogy szerzett tudomást?
2020. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon nagyon nehéz ilyet találni, és nagyon nehéz egyáltalán olyat találni, aki kapcsolatot keres, komolyat. Kitartást neked, és köszönöm a tanácsot!
2020. máj. 9. 17:11
 4/15 A kérdező kommentje:
Elakartam menni az exemhez, de az ő tudomása nélkül, így buktam le
2020. máj. 9. 17:12
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hahahahaha az enyém neccesebb helyzet volt. Rólam nem tudták a szüleim, hogy meleg vagyok, csak azt, hogy kapcsolatban. Aztán 3 hónap után, karácsonykor a szüleim nagyon erőszakoskodtak hogy hozzam el a párom az ünnepekre. Szóval nem volt választásom és előtte lévő nap elmondtam nekik. Anyum utána mondta, hogy lehet hogy így mégse kéne elhoznom, mert hát mi szól majd a rokonság, de apám közbeszólt, hogy márpedig elhozom és leszarjuk majd ki mit gondol vagy ha valaki mond ránk valami rosszat majd ő szépen elintézi :) igen fura, de apám iszonyatosan pozitív és támogató volt és az is. Multkor elkellett vinnem a Pride-ra is, mert még nem volt de mindig is tetszett neki :D


Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy nyugodj meg. Tudják rólad, hidd el nem okozol majd meglepetést nekik. Ne reagáld túl! Biztos vagyok benne hogy tetszeni fog nekik az a nagy szerelem köztetek :))

2020. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Béla211 ***** válasza:
100%

Ülj le anyukáddal és szépen mond el neki hogy lett párod akivel úgy néz ki hogy komoly lesz a kapcsolat.

Én is mikor megismertem a mostani páromat leültem anyummal hogy párom lett aki nálunk is fog aludni mert vidéken lakik és ha Budapesten tervezünk programot célszerübb ha nálunk alszik.

Tudtam hogy ez neki nem igen fogg tetszeni és mondta

2020. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Béla211 ***** válasza:
100%
Hogy nem hozhatok senkit fel. Van egy húgom akinél volt hogy nálunk aludt a barátja. Mondtam anyunak ha a húgom párja itt aludhat akkor az enyém is. Mondta hogy jó de akkor ő nem alszik otthon mondom jó akkor ne aludj. Persze azért kíváncsi volt és megismerte a páromat és egész jól kijöttek. Ez odáig jutott hogy egyszer azt mondta hogy neki olyan pasi kéne mint a ijen az én párom. Mondjuk már augusztusban 11 éve leszünk együtt.
2020. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Béla211 ***** válasza:
100%
Elmondtad anyukádnak? nem volt semmi gond ügye?
2020. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Elmondtam.. nem igazán nyitott a témára, az alap dolgokat elmondtam neki, nem igazán kérdezgetett, stb stb.. kicsit elszomorított, de ez van
2020. máj. 19. 18:45
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem mindenkinek adatik meg egy biztos és elfogadó háttér drágám... :( De azt is tudjuk hogy mi mind nagyon erősek vagyunk és ha baj vagy segítség kell igenis össze tartunk :) sok erőt neked és még több türelmet!
2020. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!