Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az unokaöcsém meleg. Tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az unokaöcsém meleg. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Hello! Az a helyzet hogy a testvéremmel, a feleségével és a fiúkkal most együtt élünk, lejöttek hozzám vidékre erre az időre. Az unokaöcsém tegnap elmondta nekünk könnyek közt hogy ő meleg és hát a szülei nagyon rosszul fogadták. Én nem, úgy vagyok vele, hogy így született, ez van és ettől ő még ugyan az a kis alázatos, jószívű, kérdés nélkül segítő mindenkinek púp a hátamon kamasz lesz mint eddig. Ezt el is mondtam neki, de nagyon úgy tűnt, hogy nem érnek el hozzá a szavaim. Tesómmal is próbáltam beszélni de nem akar meghallgatni. Szeretem az unokaöcsém, csodás egy srác és nem érdemli ezt meg. 17 éves és azt mondta neki az a rohadt sógornőm hogy amint 18 lesz takarodhat el. Evidens hogy én befogadom ha így lesz.

Bocsánat hogy heteróként ide írok de gondoltam ti jobban átérzitek ezt.


2020. máj. 11. 12:38
 1/9 A kérdező kommentje:

Milyen kedves válasz :) az érdekelne, hogy ilyenkor van e valami tudok tenni hogy jobb legyen neki, vagy inkább engedjem el mert nem tudok segíteni. Hátha volt valaki hasonló helyzetben.

És nem szex kategória, hanem szexualitás. Van különbség. Bár ha ilyen válaszok jönnek rossz ötlet volt ezt kiírni.

2020. máj. 11. 12:43
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon csúnya volt, hogy szülei ilyen bunkó módon fogadták, főleg az anyja, akinek elvileg feltétlenül szeretnie kéne. Abban tudsz szerintem segíteni, hogy a sráccal érezteted, hogy van akire számíthat, van aki nem veti meg ezért, hanem így is szereti.


Egyébként én se vagyok meleg, de valahogy így tudom csak elképzelni.

2020. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért annyira talán nem volt rossz ötlet, de ilyen válaszok is lesznek az biztos.

Mit tehetsz? Kb semmit. Legalábbis jelenleg.

Első körben az unokaöcsédre figyelj. Amikor ilyesmit elmond az ember az olyan mint amikor szakadékba ugrik egy kötéllel a bokáján. Aztán a kötél vagy visszaránt, vagy elszakad és még mélyebbre zuhansz. Na itt most elszakadt. Ha tényleg olyan amilyennek leírtad akkor most nagyon ebezhető. Vigyázz rá, nehogy valami hülyeséget csináljon. Sajnos nem ritka ilyenkor.

A szülők más kérdés. Az amolyan vagy-vagy. Most bármit mondasz okoskodásnak fogják venni és támadni fognak. Nem a te gyereked, ne szólj bele, majd megtudod mi lesz ha a tiéd stbstb. Őket hagyd. Max annyit mondanék nekik, hogy akkor is az ő gyerekük marad. És ha ez változtat bármi is akkor nem is a gyerkőcöt szerették csak egy képet amit elképzeltek róla. Adj nekik időt. Ez még változhat. De az is lehet, hogy tényleg kiteszik otthonról. Ilyen is volt már. Adj az egésznek egy kis időt, majd alakul magától.

De még egyszer. Figyelj oda a srácra. Nem kell a sarkában lenni, de jó, ha tudod hol van és főleg, hogy mit csinál.

2020. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Tudom, hogy nem ez a kérdés lényege, de hogy jön ide, hogy vidék? Miért kell állandóan minden második kérdésbe beleszőni egy sor vidékezést?! A magyar felfogásban Budapest van, az egyetlen város, azon kívül meg csak tanyák, falvak. Budapesten kívül mindenhol tyúktartás, kapálás van. Debrecenben is. Győrben is. Szegeden és Pécsen is.
2020. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak én találom érdekesnek hogy így mondta el, hogy te is ott voltál? Nem a szüleinek négy szem között?
2020. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hmmm Nagypálin élek, az azért eléggé vidék. Egyébként nem hiszem, hogy ez lenéző mentalitás lenne. Persze, nagy városok nem számítanak vidéknek, ez így van. Viszont szerintem ez már csak megszokás mindenkinek és nincs benne lenéző szándék. Ez biztos régebbről marad meg, mikor Budapest volt szinte csak nagy város és akkor volt az hogy felmegy a nagy városba Pestre :D bár ez érdekes téma.


Akik a kérdésemre válaszoltak: nagyon szépen köszönöm! Próbálok nem rontani a helyzeten azzal, hogy túlságosan is belefolyok, csak hát baba kora óta mellette vagyok és mindig segítettem ahol tudtam neki. Most viszont olyan mintha nem tudnék és megszakad a szívem.

2020. máj. 11. 13:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jó a kapcsolatotok, ha akkor mondta el, amikor te is ott voltál, és nem hatszemközt a szüleivel. Valamiért így több bátorsága volt. Én a helyedben leb.sztam volna a sógornőmet, hogy hogy tud ilyet mondani a saját gyerekére. De ha egyszer összekapsz vele, ezt nyugodtan vágd a fejéhez :D az unokaöcsédnek meg, hát nemtudom mit kellene mondanod. Talán valami olyasmit, hogy majd megbékélnek a szülei, csak egy kis idő kell nekik, de te támogatod ahogy tudod. Amúgy tökös gyerek lehet, ha 17 évesen ilyet bejelentett.
2020. máj. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit én tennék:

Van egy film, a címe: Imák Bobbyért. Igaz történet alapján készült és ha megnézeted a szülőkkel tuti végigsírják és elgondolkoznak azon, hogy milyen rossz dolog is történhet a gyermekükkel.

Itt a szinkronos bemutatója: https://www.youtube.com/watch?v=bH0jJKl-QbM

A teljes filmet megtalálod torrent oldalon és online is, ha rákeresel.

Az unokaöcsédnek is megmutathatod a filmet, sokat segít az elfogadásban.

Az unokaöcséddel ülj le beszélgetni, hívd el valahová nyugis helyre a természetben, ne rohand le a kérdésekkel, hanem találj ki valami indokot, vagy mehettek horgászni is, és szépen lassan felvezeted neki a témát, nem nyomulósan, hanem csak annyit mondj neki, hogy te szereted és támogatni fogod akkor is, ha a szülei nem, és ha bármikor bármiről beszélgetni akar, akkor fordulhat hozzád.

(Ha esetleg egy kicsit te mesélsz előtte a magánéletedről, vagy olyan dolgot osztasz meg vele, amit más nem tud rólad, ő is jobban meg fog nyílni előtted.

2020. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Az emberek amit nem ismernek attól általában félnek, de úgy gondolom, hogy a z a sok érzelem egy szerettünk iránt nem múlik el egy csapásra, nyilván mindenkinek idő kell, hogy feldolgozza, annyit tehetsz jelenlegi helyzetben, hogy meghallgatod és foglalkozol vele amíg a szüleiknek is sikerül megemésztenie a dolgot, egy 17 éves ember még javában fejlődik tanul megtapasztal dolgokat, azt kell elmagyaráznod neki, hogy nem kell szégyellnie magát, és mindig von olyan szülő aki kicsit engedékenyebb, akiben látod esetleg az elfogadás halvány jelét is próbálj meg beszélni vele és a legfontosabb ne hagyd hogy bántsák se fizikailag se verbálisan mert az nyomot hagy benne.
2020. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!