Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet nem élvezni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet nem élvezni az anális szexet?

Figyelt kérdés

Én meleg vagyok. Elég korán megvolt az első alkalom. Nekem mindig természetes és jó érzés volt, hogy bekéredzkednek hátulról. Az elején sem ment nehezen. Ezért soha nem értetten azon pasikat, akik ezt nem szeretik.

A dolog messze nem egyértelmű, mert meleg pasik között is vannak teljesen aktívok, akik sosem engedik, hogy őket hátulról... Ugyanakkor hetero pasik is vannak, akik tárggyal vagy barátnőjük kezével néha hátulról is

örömhöz jutnak.

Mondjuk egy tárgy és egy élő pasi biztosan más, legalábbis lelkileg.

Nem egy pasi a sima prosztata vizsgálatba is belebetegszik.


Akiknek ez nem megy, azoknak fizikailag vagy lelkileg nem megy? Mit éreznek? Akik nem is próbálják, azok mitől félnek? Milyen lelki állapot kell ahhoz, hogy öröm legyen egy férfit magunkba engedni? Ez miért nincs meg mindenkiben?

Lehet ezt tanulni? Ha igen, hogyan?



2020. máj. 22. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez nem testi, hanem inkább lelki adottság.
2020. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Heterokent valaszolok. Mert nekunk ez nem annyira elfogadott, jobban mondva nem annyira standard dolog, hogy ott is matatva van. Nekunk a normalis az az, hogy a puncit kivanjuk a non, es nem is gobdolunk a mi (ferfi) fenekre. Ne haragudj meg, de a hetero ferfinak az eszebn egy noibteat jar mindig, noi fenek, punci. Egy hetero ferfi fejebn nem jatazodik le egy ferfi segf, akar a sajatja. Igy hat mar maga a gondolat, hogy a magaeval is jatszon, nem azuletik meg.
2020. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Jó, hogy kérdeztél, mert én kérdést akartam feltenni, hogy ez miért jó. Nekem a prosztatám nem érzékeny kicsit sem, ha oda nyúltam ujjal, ahogyan képeken és videóban magyarázták, engem a vizelési inger fogott el, pedig nem kellett pisilnem. Csak tárggyal próbálkoztam eddig, nehezen ment a tágítás és olyan érzés, mintha hasmenés kapna el és már alig bírnám ki, mielőtt wc-re megyek, holott itt sem kell mennem wc-re. Ebben van egy kicsi kellemes érzés, de úgy a tágítással együtt összességében inkább kellemetlen. Ez a wc-re kell menni érzés természetes, vagy egyszerűen csak nekem ilyen valamiért? Egy kisebb répa ment be eddig, de gyorsan mozgatva eléggé kellemetlen érzés, szerintem pasival nem feltétlen menne.
2020. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
3 Vagyok, tehát nekem fizikailag nem megy, nem túl kellemes, nagyon sokat kellene tágítani, hogy élvezni is tudjam.
2020. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Én inkább aktív vagyok, de volt már próbálkozás a másik oldalra. A tárgyakat/ujjazást abszolút nem bírom, kellemetlen érzés, ahogy az előző két hozzászóló írta. Farokkal egy fokkal jobb (gondolom ez agyban dől el), de azt se bírom túl sokáig.

Nem mindenkinek jön ez be, el kell fogadni.

2020. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Az alap ok az, hogy a hetero férfiak számára a szex a behatolásról szól. Abba nem fér bele alapból az, hogy beléjük is behatol valami (egyébként hozzáteszem, hogy van egy természetes reflex a férfi testben ami a pénisz merevedésekor és annak ingerlésekor a végbél záróizmot is összehúzza. Ez persze leküzdhető és van akinek nincs is.).

Az, hogy a melegek közül kinek jön be az is teljesen személyes dolog. Van aki kívánja van aki belemegy, ha a partnere kéri és olyan is aki el sem tudja képzelni. És persze van biológiai korlát is. Nem mindenki tud tágulni van aki alapból sokkal szűkebb és vannak betegségek amik megnehezítik vagy lehetetlenné teszik a behatolást (elsősorban aranyér és végbélrepedés).

Tök jó, ha neked megy és élvezed is kérdező de hidd el nem mindenki olyan mint te...

2020. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

40/A

Régebben próbálkoztam a passzív, vagy Uni szereppel de egyáltalán nem ment volt párom akit nagyon szerettem, nem éreztem se fölé, se alárendeltnek passzív volt de néha rájött az aktivitás, soha nem élveztem amíg ki nem tágultam fályt, szívtam a poperszt mint az oxigént, próbáltam nélküle is, mikor végre kitágultam nem éreztem semmit - illetve hogy a barátom élvez - örültem neki. Megpróbáltam kisebbel, nagyobbal semmi.

10 éve fullaktívan.

2020. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fejben dől el szerintem is! A belénk sulykolt erkölcsi normák miatt sajnos kevesen tudjuk felhőtlenül kiélni a vágyainkat a bűntudat okozta szorongás miatt.Szerencsémre elég hamar olyan környezetbe kerültem,hogy le tudtam vetkőzni a gátlásokat,így nem rándult össze a fenekem már az első behatolásnál sem és fizikailag hiába,hogy szűk vagyok,amikor arra kerül a sor annyira nőnek tudom érezni magam,hogy szinte magától kitágul.
2020. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én is nagyon azt gondolom, hogy fejben dől el. Vagy lélekben. A férfi nem a kitárulkozásra van teremtve. Lelkileg sem, szexuálisan sem. Ezért talán nem is akkora baj, ha nem megy neki. Bár jó szokott lenni, ha sikerül kitárulkoznia. Például ha megtanulja a férfi kibeszélni a bajait, akkor nem emészti magát belül.

De amiről a 8-as beszél, az egészen más. Ő nőnek érzi magát. Én pont nem. Soha nem éreztem nőnek magam, nem is akartam. Szex közben sem. Ha aktív vagyok, akkor sem akarom, hogy a passzív nőnek érezze magát. Én azt a férfit szeretem, aki bránerral a fenekében is tapig férfi.

2020. máj. 23. 14:50
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én hetero lányként tapasztaltam, hogy volt olyan párom aki az aktus során rájött, hogy ezt kívánja és bár megijedt, majd bizonygatta a “nem meleg” mivoltját, ha fogalmazhatok így, de kérte többször is.

A jelenlegi páromnál is hasonló volt a szitu, viszont ő kiborult, hogy így alakult és bár mondta, hogy szuper volt de többet inkább ne.

Nem érezné át a férfiasságát.

Én nőként pl biztosan nem tudnám élvezni, mert volt már, aki erőszakosan elkezdett ott matatni, hát nagyon nem esett jól, nemhiába nekünk nőknek nincs prosztatánk.

2020. máj. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!