Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok mennyire szeretitek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mennyire szeretitek az éltrevaló, intelligens, tudatos és inkább komoly fiúkat? Ismerkedés hogy megy nálatok?

Figyelt kérdés

Srácok mennyire szeretitek az életrevaló, intelligens, tudatos és inkább komoly fiúkat?


Ugye a társkeresők nagy többsége azt hangsúlyozza, hogy milyenek a muszklik és ki mennyit jár szoliba és hogy megy a szőrtelenítés, illetve ha minden megvan, beleértve az akt fotókat is utána lehet szó arról, hogy a másik személyisége milyen.


Próbálom megérteni, mikor valakinek leginkább csak a külső a fontos - de tényleg csak azután fog számítani, hogy a másik mennyire passzol személyiségben hozzánk?


Nálatok mihez van 'kötve' az ismerkedés elsőkörben? Tényleg csak akkor mélyitetek egy kapcsolaton, ha a másik pont olyan amit megálmodtatok?


Van olyan tapasztalatotok, amikor valakinek megteszett a személyisége és stílusa, de külsőre kevésbé volt olyan ami tetszik? Illetve hol ismerkedtetek meg?


Kiváncsi vagyok ilyen történetekre.



2020. máj. 27. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha működik a kémia a külső annyira nem számít nálam.A kigyurt srácok nem jönnek be.Nem tudom igazából mi az ami megfog a másikban lehet a hangja egy mozdulata engedem hogy hasson rám .nem vagyok költő nehéz megfogalmaznom
2020. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Már nem vagyok srác,hanem férfi, de kizárólag a komoly,intelligens srácokat kedvelem, barátnak is, társnak is.

A " csomagolás " nekem abszolút nem fontos,sőt a kigyúrtság, szoláriumozás,szőrtelenítés elriaszt, mert mesterkélt hatást ad az embernek.

2020. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Külső fontos volt nekem mindig de inkább csak abban az értelemben hogy ne legyen sovány, meglátom valakinek a bordáit, játék vezető lefuja a mecset.

Mindig felsővezetők tanárok akadtak a hálómba, vagy patikusok, nagyon unalmasak voltak, rimánkodtam egy Szakmunkás ért, sikerült! :)

2020. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó !

Ezt hogy érted,hogy unalmasak voltak ,ha szabad kérdezni?:O

2020. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Szeretnék egy ilyen párt találni, de a külső sem elhanyagolható. Azért valaminek meg kell fognia külsőleg a másikban, hogy utána menjen a beszélgetés, és megismerjem a személyiségét, a másik embert. Azért lássuk be, hogyha a külső taszít vagy egyáltalán nek vonzó az ember számára, akkor abból nem lesz semmi.
2020. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy régi haverom,bal lába rövidebb volt,bicegett, eléggé szőrös volt, még a háta is.És jóképűnek sem volt nevezhető.

Mégis emberileg és kisugárzásban olyan volt, hogy jóképű és jó megjelenésű srácok bomlottak érte. Válogathatott és meg is tette !

És volt egy olyan kollégám,aki nagyon jóképű volt,sportolt,jó alakú volt,értelmes....viszont akkora egója volt, hogy az eget verte, éppen ezért míg a kollégám volt, addig sosem volt párkapcsolata, mert senki nem viselte ezt el és akivel elkezdte, az is otthagyta hamar.


Ennyit a kinézetről....

2020. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a külsõ annyiban számít, hogy ne legyen dagadt, Mónika show fogsor kizárva és ne legyen nõi formára szedett szemöldöke. Ez igen taszító. Én pl. tanult, olvasott ember vagyok, intelligensnek tartom magam, nincs nagy egóm, nem vagyok paraszt. Viszont elcseszettül ronda vagyok, az a 10/3. Szóval amit én tapasztalok az az, hogy akár bevalljâk, akár nem, a külsõ igenis fontos.
2020. máj. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!