Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magnum szauna? Többi lent.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magnum szauna? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy magnum szaunába érdemes-e ellátogatni? Ha igen, mikor? Illetve idősebb korosztály mennyire gyakori vendégkör ott? Köszönöm a válaszokat.

2020. máj. 27. 21:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem jártam még ilyen helyen, de jobban belegondolva, szerintem a vendégek felelőssége a védekezés...vagy azt nem tudom milyen fertőzésre gondolt a 8-as? talán, hogy nem tiszta a hely?
2020. jún. 10. 14:05
 12/13 ftf1983 ***** válasza:
100%
Sokan hangoztatják, hogy szaunában mindenki elkap mindent. Ezek az emberek sose jártak meleg szaunában. Az, hogy te hogy szexelsz az rajtad múlik. Semmivel sincs nagyobb esély bármilyen nemi betegséget elkapni, mint otthon a 4 fal közötti szex során.
2020. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Jojoooka82 ***** válasza:
100%
Transzik női ruhás pasik vannak ott járnak oda ? Ill. Képen láttam személyzet női ruhában van?
2020. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!