Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, létezik olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, létezik olyan, akinek nem idegen a szeretet, megbecsülés?

Figyelt kérdés
Azaz nemcsak a szex létezik, de jó a másikkal együtt lenni, összetartozni, nemcsak a napi sex bárkivel.

2020. jún. 1. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Igeen létezik:)
2020. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2020. jún. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De, ahogy elnézem az ilyen típusú kérdéseket, be kell lássam, hogy a való életben az ilyen emberek sajnos elkerülik egymást :(
2020. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik, csak én sem találom :(
2020. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
igen létezik. Én és a barátom örülünk ha találkozhatunk egymással és nem a sex miatt. Közösen csinálunk programokat. Volt pl rendes randiink is. Olyan is volt hogy a városban találkoztunk és csináltunk dolgokat .pl: mozi,séta,étteremben evés. Meg mi beszéltünk is róla hogy nekünk a kapcsolatunkban nem a sex a legfontosabb. Vannak sokkal fontosabb dolgok is annál. Üdv:21f
2020. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt három párkapcsolatom, és én naiv azt hittem,hogy van szeretet, megbecsulés,komoly elhatározás.

Sajnos mindhárom esetben csalódnom kellett,de az utolsóban főleg, és akkorát, hogy teljesen most sem álltam fel a földről.

Sosem hittem,hogy kigyúrtság,szoláriumozott és szőrtelen test és egy középkategóriás kocsi miatt így el lehet dobni valakit,akivel évek óta él...

2020. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Péter 26 ***** válasza:
100%
Én inkább azt tudom mondani hogy én passzív srác vagyok,nálam létezik,de én sem találok
2020. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik ! Szerencsére én is ilyen vagyok, aki nagyra értékeli a szeretetet, ölelést,bújást, egymás tiszteletben tartását,egyenrangúságát és mindent tartósan, párkapcsolatban - ami csak kettőnkről szól !

Ha ilyen meleg férfivel megtaláljuk egymást, akkor a legboldogabb leszek a világon!

2022. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik igen
2022. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!