Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért gondolják sokan azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan azt, hogy élőben, személyesen ismerkedni lehetetlen/hülyeség?

Figyelt kérdés

Sokszor találkozok azzal a szemlélettel, hogy melegek közt élőben ismerkedni lehetetlen. Amit részben megértek, lehet hogy sok sikertelen próbálkozás után erre jutott az illető. De hogy hülyeség? Egyáltalán nem értem, miért lenne hülyeség internet helyett személyesen ismerkedni, hisz azon kívül hogy nem tudod csak szimplán beszélgetés közben elköszönés helyett letiltani a másik embert a válaszolásra esélyt sem hagyva, minden tekintetben jobb az internet.


A szavazást leginkább csak kíváncsiságból csatoltam hozzá, még sosem használtam ezt a funkciót, de ha gondoljátok válaszban kifejthetitek hogy miért élőben vagy interneten jobb szerintetek ismerkedni melegek körében.



2020. jún. 4. 12:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem teljesen jól lehet élőben ismerkedni, ha jó körökben forogsz :D Én pl. teljesen élőben, net nélkül ismerkedtem meg első szerelmemmel, akivel 3 évig jártunk is, és ezt úgy értem el, hogy a jó baráti körrel vettem magam körül, amin át ismerősöm ismerőse alapon sokkal könnyebben tudtam új embereket megismerni, akikről eleve tudtam hogy legalábbis hasonló világ mint én.
2020. jún. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%

Az elözö hozzászólással maximálisan egyetértek.

Szerintem élöben és a hálón is lehet ismerkedni. A neteen ismertem meg olyan valakit, akivel 5 évig voltam együtt. A jelenlegi barátomat egy szaunában ismertem meg. Èletem legnagyobb szerelmét pedíg egy meleg bárban ismertem meg.

2020. júl. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%

Élőben rizikós. Amikor felszedett a srác jól csinálta,de velem alapból szerencséje volt mert nem vagyok verekedős. Ha belefut egy verekedős homofobba az ugy xarul végződik.


Neten meg kurrva sok a kamus. 1-2levél után eltünnek. Pedig szépen indul...

2020. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát; én szégyenlős vagyok, élőben ki se merném nyögni, ha tetszik valaki, mert azon járna az eszem, hogy mit gondol rólam. Neten ilyen gondom annyira nincs, de ott meg a sok kamus😔
2020. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Élőben jobb
2020. okt. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egyáltalán nem gondolom, söt, pont az ellenkeztöjét tartom jónak, a személyes ismerked´s jobb, mint VIRTUÁLIS:
2020. nov. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmegy melletted egy pasi az utcán nem tudhatod meleg-e. Nem mindenkin látszik. Rólam pl. senki se gondolná megjelenés alapján. Így le se szólítanak emiatt. Meleg bárba nem járok, de egyéb szórakozóhelyre se, mert nem életstílusom így nálam marad a net kapcsolatfelvételre. Van előnye is, hátránya is. De legalább letudom szűrni kivel érdemes találkozni.
2021. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Èlőben az a xar,hogy: nincs jó dumám nincs jó hangom. Ez írásban nem jön át. Eddig jó.aztán tali és offol. De kell,mert ha mégse akkor mindeki boldog.
2021. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyértelműen nehézkes az élőben ismerkedés. Kérdező elmondanád, hogy miért gondolod ennyire könnyűnek, milyen praktikáid vannak pl. gaydarral kapcsolatban, illetve ha nem vagy benne biztos, akkor mennyire lehet közeledni :D
2021. jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
74%

én szeretném kipróbálni egy férfival a szexet passzív szerepben

és inkább a személyes ismerkedést és szexet preferálom

jobb lenne mondjuk egy melegszaunában megismerkedni egy aktívval, aki ott helyben dug meg



de mivel most nincs lehetőségem ilyen helyekre menni, lehetséges, hogy a neten keresek valakit, akit áthívok magamhoz és hagyom, hogy megdugjon... :/

2021. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!