Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért gondolják sokan azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan azt, hogy élőben, személyesen ismerkedni lehetetlen/hülyeség?

Figyelt kérdés

Sokszor találkozok azzal a szemlélettel, hogy melegek közt élőben ismerkedni lehetetlen. Amit részben megértek, lehet hogy sok sikertelen próbálkozás után erre jutott az illető. De hogy hülyeség? Egyáltalán nem értem, miért lenne hülyeség internet helyett személyesen ismerkedni, hisz azon kívül hogy nem tudod csak szimplán beszélgetés közben elköszönés helyett letiltani a másik embert a válaszolásra esélyt sem hagyva, minden tekintetben jobb az internet.


A szavazást leginkább csak kíváncsiságból csatoltam hozzá, még sosem használtam ezt a funkciót, de ha gondoljátok válaszban kifejthetitek hogy miért élőben vagy interneten jobb szerintetek ismerkedni melegek körében.



2020. jún. 4. 12:48
1 2 3
 21/24 -remete- ***** válasza:
100%
Nimcs radrom ami megmondja hogy meleg a masik. A neten szamomra könnyebb. De igaz amit fent is irtak sok a kamus netesverőgep is. Sokan grindiren csak nyomjak a langot majd koccannak. Vagy írnak azt mar el is felejtettek. Ez egy ilyen világ. 1 % az esélye vidékinek. Meghát sokan azt se tudják, hogy nem a belamit nézik...
2021. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindegy hogy hetero vagy meleg ismerkedsé! A neten egyszerűbb kezdeni, de nem 400 km.-ről, nem egy év múlva az első tali. Pár levél. Egy közös kávé, és kiderül mire elég a szimpátia. És ez minden téren. Hetero, meleg, leszbi.
2021. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 everlight ***** válasza:
100%
időhiány miatt nehéz,meg ez egy mocsok gyűlölködő ország
2021. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én teljesen letagadom és ha valaki közvetlen közli velem is hogy az inkább azt hiszem szórakozik és hagyom annyira titkolom szóval élőbe problémás lenne.

Illetve nagy a város ahol élek de születésem óta itt élek és az ember több mint 20 év alatt rengeteg embert megismer ha csak sok látásból is marad meg de végképp nem akarom hogy pletyka vonatra kerüljön ez. Arról nem is beszélve hogy a rokonságom fele is itt él.

2021. dec. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!